Autor Wątek: tragedia :/ maska silnika zablokowana , pomocy  (Przeczytany 1375 razy)

bosmati53

  • Gość
tragedia :/ maska silnika zablokowana , pomocy
« dnia: Grudzień 23, 2013, 17:09:18 pm »
 Witam Wszystkich . Jakiś czas temu nabyłem wymarzonego X308 w kiepskim stanie. Kot został rozebrany do gołej blachy i wyremontowany mechanicznie, buda była zdrowa a lakier do polerki. Remont trwał 5 miesięcy i tak też poznawałem od "podszewki" humorzastego Kocóra,który kilkanaście razy wracał na podnośnik i komputer. Od 3 miesięcy cieszę się z jazdy nim :) jednak dziś wydażyła się tragedia :(

Chciałem dolać sobie płynu do spryskiwaczy bo poinformował mnie komputer o jego małym poziomie,otworzyłem maskę ,która wyślizgnęła mi się z ręki i z dużą siłą zamknęła . Od tego momentu otwiera się tylko jeden "zatrzask" od strony pasażera a ten od strony kierowcy na nic nie reaguje.Dostałem się do linek w kabinie koło uchwytu do otwierania i jedna z nich jest luźna.. urwana? Może komuś z Was przytrafiło się cos podobnego lub moze wiecie jak otworzyć maskę ? Moze jest awaryjne otwieranie o którym nie wiem ?
Pozdrawiam bosmati 53

GrzesiekWroc

  • Gość
Odp: tragedia :/ maska silnika zablokowana , pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2013, 17:02:06 pm »
Po zdjęciu deski rozdzielczej z prawej i lewej strony są takie gumowe zaślepki średnicy ok 10 cm przez te otwory można grzebać przy zatrzaskach maski, ale to operacja wręcz ginekologiczna. Chyba dziś będę jeszcze u siebie w garażu to zrobię Ci fotkę.