Autor Wątek: Problem z sysyemem komfortu.  (Przeczytany 2153 razy)

lolo

  • Gość
Problem z sysyemem komfortu.
« dnia: Kwiecień 10, 2013, 21:40:07 pm »
Witam wszystkich.
Mam mały problem z sterowaniem kierownicy i fotela kierowcy.
Po wprowadzeniu i zapamiętaniu ustawień fotela oraz kierownicy, przejście z 1 na 2 odbywa się bardzo dziwnie, w jednym momencie przestawia sie tylko kierownica, w innym tylko fotel a raz na czas przestawiają się razem, czyli tak jak ma ten proces wyglądać. Po wyciągnięciu klucza ze stacyjki fotel i kierownica powinny się rozsunąć ale tak się nie dzieje. Wczoraj przesówał się tylko fotel a dziś stał w miejscu natomiast chowała się kierownica. Po włożeniu kluczyka fotel i kierownica powinny ustawić się do zapamiętanej pozycji ale tak się nie dzieje. Przełacznik na kolumnie jest w pozycji AUTO.
Spawdziłem skanerem, brak błędów. Podejrzewam komputer komfortu, może jakaś przerwa na kostkach.... Gdzie szukać sterowania, komputera systemeu komfortu?
Miał ktoś podobny problem.
Wszystkie podpowiedzi mile widziane  :)
 :-tylko
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2013, 22:53:14 pm wysłana przez lolo »

michu1972

  • Gość
Odp: Problem z sysyemem komfortu.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2013, 21:20:06 pm »
ja mam podobnie, tzn fotel dziala jak trzeba, ale kierownica raz na jakis czas zapomina wrocic do zaprogramowanej pozycji po zajeciu pozycji w samochodzie i zostaje w pozycji do wysiadania (po recznym wywolaniu zapamietanych ustawien kierownica ustawia sie prawidlowo). W serwisie przeprogramowywali komputer (czy co tam z nim robili) pomoglo na czas jakis, a potem powtorka z rozrywki. Na szczescie dzieje się to na tyle rzadko, ze ignoruje temat :) Jeszcze jestem w stanie wcisnac guziczek na drzwiach w miare potrzeby :D