Autor Wątek: rozładowany akumulator  (Przeczytany 3467 razy)

Bogdan

  • Gość
rozładowany akumulator
« dnia: Styczeń 18, 2009, 14:27:57 pm »
Witam mam problem grzebalem na przy samochodzie dwa dni po 2 godziny a samochod byl caly czas na zaplonie naprawialem lusterko dlatego potrzebowalem zaplonu i jak probawalem go odpalic to siadl mi akumolator z tego co sie orjetuje to rozładowal mi sie kluczyk i radio ??
czy ktos wie jak je spowrotem zaprogramowac ? mam jakis 6 cyfrowy numer chyba do kluczyka do radja chyba jest inny ale jeszcze musze naladowac akumulatot z góry dziekuje za rady

rcala xj40

  • Gość
Odp: rozładowany akumulator
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2009, 14:31:52 pm »
Jak dobrze Ciebie zrozumialem, nie masz kodow do radia...wiec jak ich nie znajdziesz to wyciagnij radyjko i do elektryka koszt jakies 50zl

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: rozładowany akumulator
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2009, 14:35:30 pm »
albo wyciagnij dowod rej i do serwis aso, koszt 0 zl  :-V

Bogdan

  • Gość
Odp: rozładowany akumulator
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2009, 14:58:01 pm »
a jak zaprogramowac kluczyk??

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: rozładowany akumulator
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2009, 18:11:15 pm »
immobilizer powinno dzialac normalnie po doladowanie akumulatora. co do radia to poszukaj kodu,
jezeli nie znajdziesz to w serwisie jaguara moga ustalic tego na podstawie nr vin, jednak trzeba
tam jechac osobiscie i sie legytymowac dowodem rej. ustalenie kodu radiowy w serwisie jaguara
jest bezplatny.

good luck !

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: rozładowany akumulator
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2009, 23:36:02 pm »
Musisz pojechać do Dilera .wymagają do programowania dwóch kolczyków.

Jar

  • Gość
Odp: rozładowany akumulator
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2009, 12:59:57 pm »
wystarczy zadzwonić do przedstawicielstwa, przesłać faxem odpowiednie dokumenty i czekać.  Ja czekałem około 2h i dostałem wiadomość o kodzie (audio-systemu), o kluczyku nic mi nie wiadomo, po naładowaniu akumulatora normalnie zamruczał. :-super

Bogdan

  • Gość
Odp: rozładowany akumulator
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2009, 21:35:51 pm »
Dzieki wszytkim za podpowiedzi akomulator juz chodzi radio odblokowalem kodem a kluczyk sie nei rozodowal jeszcze raz dziekuje za reakcje pozdrowienia