Autor Wątek: Jaguar w grze  (Przeczytany 13063 razy)

Batman

  • Gość
Jaguar w grze
« dnia: Styczeń 18, 2009, 13:55:27 pm »
Jak byłem mały grałem w Jaguar XJ220 na amidze potem czasami XK albo S-typem w jakiś wyścigach a ostatnio na necie napotkałem się z dodatkowym samochodem w need form speed :



i jeszce


daniel

  • Gość
Odp: Jaguar w grze
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2009, 17:18:40 pm »
Batman,
do której części needa ta czterdziecha? Najlepiej podeślij linka - miodzik.
Kiedyś miałem stworzyć czterdziechę do GTA, może kiedyś znajdę czas  ;D

zkar

  • Gość
Odp: Jaguar w grze
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2009, 20:19:59 pm »
Jazda Jagami jest też bardzo przyjemna w Test Drivie Unlimited. Mam całą piękną kolekcję w garażu (E typa, XJ220, XKR, XK - nowy)

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Jaguar w grze
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2009, 21:38:13 pm »
Polecam TDU  ;D Miałem tam ślicznego XKR w kolorze white onyx z ciemnymi felgami.  :-K

Batman

  • Gość
Odp: Jaguar w grze
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2009, 13:04:20 pm »
czterdziestka jest do nfs 4 ale lnika nie posiadam

Zwierzu

  • Gość
Odp: Jaguar w grze
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2009, 15:46:22 pm »
E tam, ja wolę jeździć prawdziwym XKR'em :)

artleks

  • Gość
Odp: Jaguar w grze
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2009, 16:14:28 pm »
ale tu masz mozliwosc wyboru - bierzesz jeden z garazu - kazdy model kazdy rocznik, takze nowy  ;D

Batman

  • Gość
Odp: Jaguar w grze
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2009, 16:17:12 pm »
Zwierzu tez bym wolał prawdziwym ale weź tu prawdziwym wypieredziel ze 200 w ściane

artleks

  • Gość
Odp: Jaguar w grze
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2009, 16:18:04 pm »
 :-hehe :-hehe :-hehe

Zwierzu

  • Gość
Odp: Jaguar w grze
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 23, 2009, 08:11:10 am »
No w ścianę to może rzeczywiście... ale wczoraj wpierdzieliłem się w znacznie gorszą przeszkodę... TICO!!!! I zaliczyłem pęknięcie na zderzaku przednim! Prędkośc wynosiła chyba z 10 km/h. Jakie emocje!   :-wstyd

Pozdrówka

kyrios_paulus

  • Gość
Odp: Jaguar w grze
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 23, 2009, 09:58:11 am »
Pytanie powinno brzmieć:

Czy Tico wygląda w ogóle po konfrontacji?  ;D

artleks

  • Gość
Odp: Jaguar w grze
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 23, 2009, 10:49:56 am »
Zwierzu tylko zeby ci kasacji nie zaliczyli w ubezpieczalni  ;D - doswiadczenie wskazuje ze jak ASO liczy naprawe to rysa na zderzaku liczona jest jako przewyzszajaca wartosc auta

Zwierzu

  • Gość
Odp: Jaguar w grze
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 26, 2009, 10:50:21 am »
E, nie pęknięcie jest naprawdę maciupcie. Tzn dwa małe pęknięcia. Chyba poszukam jakiegoś uzdolnionego i natchnionego spawacza od plastiowych zderzaków. Bo plastiki podobno się spawa gorącym powietrzem.

Może znacie jakiegoś uzdolnionego warsztatowca, co potrafi spawać plastikowe zderzaki? Ja poszukam u siebie lokalnie w Łomiankach...

Tico ma przestawiony zderzak tylni. Kiedy skręca to zahacza o koła conieco, do lekkiej naprawy. Sam zderzak nie pękł. Wina ewidentnie moja. Oczywiścię zapłacę pani, która kierowała Tico za naprawę. Sprawa wyglądała tak, że pani skręcała przede mną w prawo na skrzyżowaniu, włączając się do ruchu z ulicy podporządkowanej. Ruszyła. Więc ja za nią, ale bacznie obserwując lewą stronę, czy coś przypadkiem nie nadjeżdża. Nic nie nadjeżdżało :) Ale pani jednak się zatrzymała, czego już nie zdążyłem zobaczyć, no i był lekki stuk.

W sumie nic wielkiego, ale pęknięcie jest.

Pozdrówka

adam74

  • Gość
Odp: Jaguar w grze
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 26, 2009, 11:27:56 am »
Sąsiad, jak mnie pamięć nie myli, jak lecisz Kolejowa przez Łomianki w kierunku Wawki (pomiędzy Wiślaną a Burakowską, bliżej Burakowskiej ) po prawej stronie jest reklama - naprawa zderzaków.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 11:29:47 am wysłana przez adam74 ***** załoga nr 13 »

mar123

  • Gość
Odp: Jaguar w grze
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 01, 2009, 04:38:59 am »
Hehe znalazlem ponad 2tys. samochodow w grze GTA San Andreas , naszczescie w nieszczesciu jaguarow jest tylko 6 :( ale z checia wam je przedstawie:)