Autor Wątek: emblemat???  (Przeczytany 6837 razy)

sendi

  • Gość
emblemat???
« dnia: Styczeń 17, 2009, 21:36:04 pm »
mam pytanko, przy kupnie auta dostałem znaczek kota, ponoć wystarczyło zdjąć znaczek kółko z przodu i w jego miejsce zamocować kota, ale po odlepieniu kólka z maski nastąpiło kuku w postaci takiej iż po pierwsze nie pasują otwory, po drugie jeśli ktoś zdejmował znaczek z maski wie o czym mówie większy otwór jest stanowczo za duży co do znaczka kota, mam pytanie czy do mocowania emblematu kota używa się jakiejś przejściówki czy cuś, miał ktoś z tym do czynienia????

golden jag

  • Gość
Odp: emblemat???
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2009, 21:46:49 pm »
nie kumam, chcesz zmienieć growlera na leapera? jaki to model?

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: emblemat???
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2009, 22:27:55 pm »
jakie masz statuetke (leaper), podrobka za 10 euro czy orygynalna, ardenowska czy s-design ??

najwaznieszy jest podkladka, powinno byc elastyczna, wtedy pasuje w miesce okraglego emblematu (growlera)

sendi

  • Gość
Odp: emblemat???
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2009, 22:03:22 pm »
no panowie zabiliście mnie :) mie wiem jaki to typ znaczka poprostu metalowy emblemat kota, nie mówie o okrągłym znaczku? wychodzą z niego dwa gwinty byłem przekonany że służą do przykręcenia na masce od spodu a tu du.. bo gdy zdjąłem okrągły znaczek okazało się że otwory nie pasują

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: emblemat???
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2009, 22:04:48 pm »
i chcesz wystepowac okragly znaczek statuetka czy czym ?

sendi

  • Gość
Odp: emblemat???
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 18, 2009, 22:07:05 pm »
jakie masz statuetke (leaper), podrobka za 10 euro czy orygynalna, ardenowska czy s-design ??

najwaznieszy jest podkladka, powinno byc elastyczna, wtedy pasuje w miesce okraglego emblematu (growlera)


no właśnie KOGUTKI o to mi chodziło możesz powiedzieć coś więcej na temat wspomnianej przez siebie podkładki bo tak owej nie mam :-wstyd

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: emblemat???
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 18, 2009, 22:10:31 pm »
najprawdopodnie masz podrobke. statuetke z elastyczna podkladka wygada tak


sendi

  • Gość
Odp: emblemat???
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 18, 2009, 22:17:45 pm »
nie chce się spierać choć wygląda identycznie jak na Twoim  foto to jednak możesz mnieć racje do tego jak widze na foto ten kot przymocowany jest to takiego jakby kółka czy to  ta owa podkładka?

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: emblemat???
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2009, 22:23:40 pm »
kolko to wlasnie podkladka ktora sie w razie kolizji rozchodzi. na sztywno zamontowanych nie sa
dopusczony legalnie o ile nie zamontowany seryjnie. jednak malo kto sie czepia. kolko zamontujesz
w miesce znaczka, jezeli twoja podkladka jest kwadratowa to napewno mozna kombinowac ze
pasuje jednak nie bedzie to ani elegancki, ani orygynalny. ponadto podrobki z kwadratowymi
podkladkami czesto maja watpliwe chromowanie ktora odchodzi po krotkim czasie.

statuetka jak na zdjeciu kosztuje 299 eur.

sendi

  • Gość
Odp: emblemat???
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2009, 22:35:53 pm »
w Uk bo tutaj się teraz znajduje kosztował 100 funów, heh mam nadieje że coś do się z tym zrobić żeby upiekszyć kotecka a nie zrobić manewr pod tytułem <wieś tańczy wieś śpiewa>
p.s. bezurazy dla mieszkańców małych miejscowości bo sobie pomyśla znalazł się kur... pan z prowincji :-nuts ;D

sendi

  • Gość
Odp: emblemat???
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 18, 2009, 22:36:54 pm »
kogutki mam pytanko możesz mi posłać tą fotke na maila?

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: emblemat???
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 18, 2009, 22:48:32 pm »

sendi

  • Gość
Odp: emblemat???
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 18, 2009, 22:56:20 pm »
dzięki wielkie

Offline elmirek46

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 55
Odp: emblemat???
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 21, 2009, 16:42:05 pm »
typ figurki zalezy od roku produkcji samochodu przed 2002 figurki byly montowane na stale w Stanach w Europie
na zamowienie np.Arden. W wypadku Ardena figurke trzeba montowac indywidualnie dla modeli przed 2002.W 2002r.w polowie w wyniku modernizacji byly maski z emblematem i gladkie dilerzy na zyczenie klientow montowali statuetki.
Po2002maski byly z reguly gladkie lecz na zyczenie byly zakladane statuetki fabryczne [na sprezynie] lub Ardena
[obrotowa podstawa na stale kot wusuwany na kulkowych zatrzaskach] sa inni producenci ale idea ich produktow jest
"ardenowska".W wypadku Stanow kazda opcja jest mozliwa widzialem emblemat i]figurke razem.

sendi

  • Gość
Odp: emblemat???
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 21, 2009, 18:51:07 pm »
dzięki elmirek :-thank