Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

Problem z odpaleniem XF 3.0d s

<< < (2/3) > >>

Jaguar Parts:
Może też to być skrzynka bezpieczników kabinowa. Często padają. W ciągu 2 tygodni sprzedałem 3 sztuki! U 2 ostatnich klientów nie działało kilka funkcji w aucie i przygasały reflektory.

arkpat:
samochód ma przejechane 24 tys km w bagażnik masa przy akumulatorze jest ok wszystko jeszcze pachnie nowością. Nie widzę jednak gdzie jest masa w komorze silnika. Samochód zachowuje się dziwnie bo elektronika wariuje nie tylko w trakcie próby rozruchu przy wciśniętym hamulcu ale także przy włączeniu guzika start stop bez hamulca czyli bez rozruchu nie ma więc wtedy dużego poboru prądu więc nie powinno się tak dziać. Czy można odblokować manualnie ten wybierak do pozycji N żeby wciągnąć go na lawetę?

red jaguar:
Podobno Jaguar ma 5 lat gwarancje, nie możesz dzwonić do dilera?

arkpat:
mam gwarancje ale do najbliższego ASO mam 130 km więc wolałem rozeznać temat zanim pozbęde się samochodu pewnie na kilka dni może to jakaś błachostka

arkpat:
Wczoraj przyjechał assistance JLR podłączył kable i samochód odpałił. Podwójne wciśnięcie hamulca ręcznego zlikwidowało wszystkie wszystkie wyświetlane oraz dźwiękowe alerty. Po doładowaniu samochód jest pod obserwacją dziwnym wydaje się że po przejechaniu 1200 km ani razu nie wyświetlił komunikatu o słabej baterii i po 24h nastąpiło rozładowanie, które także nie było sygnalizowane na wyświetlaczu.
Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej