Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

kable sentech

<< < (3/4) > >>

Chawka:
Rownież nie polecam sentecha. Na nowych przewodach auto kulało na jeden cylinder.

natalinka:
o ile dobrze pamiętam to instalka KME Diego wtryski Hana i parownik Gold nie znam się za bardzo ale to chyba KME Gold. Kupię lepsze kable kopułkę świece i zobaczę.

slawek:
Miałem problemy z kablami tej firmy. Mogę za to polecić kable z innej polskiej firmy - Janmor.

suchorz:

--- Cytat: natalinka w Marzec 16, 2013, 20:29:02 pm ---o ile dobrze pamiętam to instalka KME Diego wtryski Hana i parownik Gold nie znam się za bardzo ale to chyba KME Gold. Kupię lepsze kable kopułkę świece i zobaczę.

--- Koniec cytatu ---

Jak masz Golda, to problem będzie z ujemnymi temperaturami zewnętrznymi, ponieważ czujnik temp jest tuż przy przewodach płynu i przekłamuje. Pokazuje temp płynu, a nie faktyczną temp reduktora. Wtryski Hana sa bardzo dobre, ale gdy reduktor jest zimny, a już poda gaz na wtryski, to obroty falują, hanki lubią przylewać gazem i zaczyna śmierdzieć gazem.

Czy po pełnym rozgrzaniu jest też ten sam problem?

Jesli chodzi o przewody, to najlepsze w normalnej cenie będą NGK.

natalinka:
po rozgrzaniu jest to samo nic nie przestaje. przed  chwilką obejrzałem kable w moim aucie  i mam kable ....Sentch. Raczej jestem przekonany że tu leży problem. w tygodniu zamówię kable NGK. widziałem na allegro po 180 pln. czy to nie za tanio za markowe kable?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej