Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

kable sentech

<< < (2/4) > >>

MrDaimler:
to moze gaz do regulacji? generalnie temat przerabiałem w kazdym swoim samochodzie. firrmy Sentech nie polecam. dobre do fiatów i vw.. ja w swoich autach ZAWSZE stosowałem podzespoły BERU. ale do jaguara chyba sie nie dostatnie. a czkolwiek warto skontaktowac sie z jakims przedstawicielem beru w polsce. tylko ze nie pedzie tanio. ale napewno dobrze. koszt do bmw e32  3.0 r6 to były granice 500-600zł wiec nie tanio. ale zawsze wszystkie takie podobne objawy znikały jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. plus dobre swiece np tez beru. tylko jednoelektrodówki zeby były. wieloelektrody nie nadaja sie do gazu. ze swiec to unikac NGK i innych chińczyków.. przewody WN..... hm wiem ze sa firmy robiace na zamówienie dobrej jakosci przewody ale niewiem gdzie i jak. kombinuj byle nie sentech i niżej:) i niestety tez trzeba zmieniac kable WN od czasu do czasu bo tez cześc eksploatacyjna. tez sie zurzywają w nich włukna itd.

natalinka:
dzięki! w takim razie będę musiał poszukać coś lepszego

croftmax:
kiedyś miałem vectrę GT i na tych kablach w ogóle nie chciała chodzić do gazu zawsze zakładałem janmory albo medbryty(producent  w wawie  robi na zamówienie) swojego czasu do gazu robiłem u niego grubsze fi 8mm  standart 7mm -- były nie do zajechania. ;D

tomek1212:
Ja akurat polecam firme NGK, sam najcześciej stosuje elementy wysokiego napięcia właśnie firmy NGK, zarówno u siebie jak i u klientów.
Pare razy przejechałem się jedynie na świecach NGK made in France, ale to było kilka lat temu, teraz sie chyba poprawili, chociaż rzadko widuje produkty tej firmy wyprodukowane we Francji.
W każdym razie ta firma na najlepszy stosunek jakości do ceny.   

suchorz:
Nie dawno zmieniałem przewody w swoim kocie i działają jak należy.

Wracając do gazu, to gaz jest bardziej czuły na stare przewody, słabą iskrę i warto zmienić świece, przewody, kopułkę i palec.

Jaką masz instalację LPG?

Przy sekwencji nie ma regulacji, żeby obroty nie pływały, chyba że ktoś dobrał złe podzespoły, np wtryski, które nie radzą sobie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej