Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Blokada zapłonu

<< < (3/4) > >>

Jack XJ40:
czujnik chętnie sprawdze tylko jeszcze potrzebna mi podpowiedz gdzie szukac?

RedOctober:
Na kole pasowym.

MrDaimler:
miałem identyczne problemy z bmw e32. kontrolka skrzyni gasnie dopiero po odpaleniu silnika. a przynajmniej u mnie. mam tez ten sam silnik tak wiec i skrzynie.. do czego zmierzam. Auto nie odpali jesli nie jest na P lub N. wiec moze cos sie stało z selektorem... nastepnie co sie domyslam to niefabrycznie zamontowany alarm. często śniedzieją połączenia i stad takie cuda jak w bmw miałem. przewaznie te alarmy odcinają cewke zapłonową. wiec rozejrzyj sie tam. znajduje sie ona blisko kopułki rozdzielacza wysokiego napiecia. powinien isc do niej podwójny przewód. wystarczy zmostkowac... chyba ze nie masz alarmu... :-gwizd

Jack XJ40:
Alarm jest fabryczny wtykany przy stacyjce dający chwile na zapalenie później wlącza sie dzwięk po którym auta sie nie odpali i własnie on tak sie zachowuje jak by miał odcięty zapłon na VCM jedyna info FAO przy dzisiejszym uruchamianiu dawał nikłe oznaki w cylindry ale później już tylko szlifowanie

MrDaimler:
uuu.. to tam bym szukał przyczyny a nie w automacie. na dobry poczatek sprawdz czy jest iskta... nastepnie czy "cykają" wtryski... jesli te dwie rzeczy beda to znaczy ze odcieta jest pompka:/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej