Autor Wątek: Metaliczne brzęczenie w desce rozdzielczej  (Przeczytany 2009 razy)

keram1204

  • Gość
Metaliczne brzęczenie w desce rozdzielczej
« dnia: Luty 21, 2013, 21:13:45 pm »
Pojawiło się metaliczne brzęczenie w desce rozdzielczej nad centralnymi otworami nawiewu.
Te dziwne metaliczne brzęczenie jest jakby związane z obrotami silnika, pojawia się na wybojach i co najbardziej mnie zadziwia pojawia sie podczas jazdy ze stałą prędkością na idealnej drodze! :-zly
Gdy ze zdenerwowania poszły pięści :-trudno na deskę, to miałem ciszę przez ostatnie dwa dni i ponownie powraca ten metaliczny jazgot!
Dziś po zgaszeniu silnika, ponownie ze zdenerwowania uderzyłem w deskę i te brzęczenie roznosi się po całej długości deski, ciszej jest nad schowkiem po środku bardzo głośno i ciszej nad zegarami.
Czyli coś tam się oberwało? poluzowało? może radio przenosić drgania? .... pomysły co z tym zrobić ?  :-thumpdown
Czekam na Wasze sugestie, może ktoś miał podobny problem.

Offline CiGaR

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 384
Odp: Metaliczne brzęczenie w desce rozdzielczej
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2013, 21:20:28 pm »
Może jakaś śrubka się poluzowała, spróbuj odkręcić radio z całym tym sterowaniem klimy itd. i obadaj sprawę, "waleniem" pięścią w deskę rozdzielczą sprawy nie załatwisz, a czasami możesz pogorszyć.
Jaguar:
X350 4.2 V8 2006
X-type 2.1 V6 2002
X-type 3.0 v6 2008
S-type 3.0 V6 2000