Autor Wątek: XJ8 V8 x308 - montaż rejestratora DVR - Gdzie zasilanie!?  (Przeczytany 1865 razy)

Piotrek666

  • Gość
XJ8 V8 x308 - montaż rejestratora DVR - Gdzie zasilanie!?
« dnia: Styczeń 31, 2013, 12:14:23 pm »
Witam wszystkich forumowiczów i właścicieli :)


Ponieważ ostatnio znów ktoś przywalił w moje auto( 3 raz się szykuje malowanie samego tylnego zderzaka przez ostatnie 7 miesięcy), postanowiłem zamontować w swoim samochodzie monitoring DVR.

Jak wiadomo taki monitoring rejestruje to co się dzieje na drodze podczas jazdy + parę minut po wyłączeniu stacyjki
Dlatego postanowiłem poszukać zasilania pod deską rozdzielczą z prawej strony żeby monitoring nagrywał wszystko i zawsze. Wszelkie kable udało mi się schować pod tapicerką i całość wygląda dobrze... ale.
Niestety parędziesiąt minut na mrozie spowodowały że przestałem myśleć i podpiąłem się pod zasilanie oświetlenia schowka pod poduszką powietrzną pasażera. Dopiero w nocy po przebudzeniu się uświadomiłem sobie przecież że komputer po niecałych 3 minutach odcina zasilanie i że moja robota jest nic nie warta.

Dlatego mam pytanie do osób które może wiedzą i mogą mi powiedzieć
Gdzie mogę znaleźć wiązkę w której będzie zawsze prąd?
Mam nadzieje że się nie wygłupiłem i że nie okaże się że najbliższym miejscem będzie stacyjka z lewej strony wozu.

Pozdrawiam
Piotrek666