Autor Wątek: Klimatyzacja w S - Type 3.0  (Przeczytany 2239 razy)

hermann

  • Gość
Klimatyzacja w S - Type 3.0
« dnia: Grudzień 21, 2012, 23:48:59 pm »
Witam!
Mam takie trochę głupie pytanie ale pytam ponieważ nie moge sobie z tym poradzię.
Jak normalnie idzie klimatyzacja  to na panelu wyświetlają się dwie temperatury i siła nawiewu
natomiast kiedyś sobie coś wcisnołem i wyświetlił się jakiś symbol nie pamiętam jaki chyna L lub H i była tylko skala rególacji siły nawiemu. a teraz nie pamiętam jak to przełączyłem. Bardzo prosze o podpowiedź.
Trochę przy tym manipulowałem ale czały czas mam tylko te temperatury wyświetlane i siłe nawiewu.

Offline Artek123

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 820
  • ....był S-Type 3.0 V6... ....jest XJ6 seria III...
Odp: Klimatyzacja w S - Type 3.0
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2012, 00:02:43 am »
Kolego nie chce być zgryźliwy ale może warto zajrzeć do instrukcji... tam pisze wszystko...  :-W

a jeżeli nie masz to wystarczyło użyć funkcji ,,szukaj" na forum i bez problemu byś ją znalazł...

link poniżej:
http://www.zajazd-sokol.eu/jag_pug/

A co do twojego pytania to gdy zostanie wybrane maksymalne grzanie lub maksymalne chłodzenie to na wyświetlaczu klimatyzacji pojawi się komunikat ,,HI" (maks. temp. grzania) lub ,,LO" (min. temp. grzania). i wystarczy przejechać przyciskiem od temp w górę lub w dół żeby powrócić do wartości liczbowej...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2012, 07:25:35 am wysłana przez Choina »
Jeep Cherokee
BMW 3 GT
Jaguar XJ6 seria III

hermann

  • Gość
Odp: Klimatyzacja w S - Type 3.0
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2012, 14:59:47 pm »
Witam serdecznie i dziękuje za szybko i fachowa odpowiedż, teraz juz wszystko jasne.
Szukałem na forum czegoś o klimatyzacji ale znalazłem tylko o odgrzybianiu.
Dziękuje za link do instrukcji.
Pozdrawiam