Autor Wątek: Jak przerobić zderzaki Europa na USA?  (Przeczytany 2419 razy)

Offline Kocur666

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.670
  • Zdrowie szybkich pañ i piêknych Jaguarów...
Jak przerobić zderzaki Europa na USA?
« dnia: Grudzień 03, 2012, 18:09:18 pm »
Witam wszystkich, mam x-type z 02r wersję europejską ale bardzo mi się podobają obrysówki w zderzakach jak to jest w wersji USA, i moje pytanie brzmi, jeżeli wyjmę listwy chromowe ze swoich zderzaków i wsadzę listwy wraz z obrysówkami z usa to one będą pasować czy mają inny kształt??  Czy może lepiej jest kupić całe zderzaki od USA??  :-chyt

 :-help Zrobił ktoś taką przekładkę lub zmieniał zderzaki?? :P
Jaguar X-type 2,5 V6 AWD 02r

Yamaha YZF-R1 RN19

Offline bodi

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 605
Odp: Jak przerobić zderzaki Europa na USA?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2012, 18:14:17 pm »
jest tylko jeden problem
wiesz o tym, że tych obrysówek nie możesz podłączyć (tzn. nie mogą się one świecić bo to jest niezgodne z polskimi przepisami)
a jeżeli chodzi o resztę pytania, to amerykański komplet czyli obrysówka i listwa chromowana idealnie pasuje w miejsce po europejskiej listwie chromowanej
a tak swoją drogą to ja mam amerykańskiego jaga i jeżeli twoje listwy sa w dobrym stanie to moglibyśmy się dogadać, jeżeli chcesz koniecznie mieć te obrysówki
jakby co to pisz na priva
2004 X-Type V6 3.0 AWD Automatic Black on black

Offline Kocur666

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.670
  • Zdrowie szybkich pañ i piêknych Jaguarów...
Odp: Jak przerobić zderzaki Europa na USA?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2012, 18:21:03 pm »
Wiem, że nie można mieć tego w pl ale policja tak się tego nie czepia, przynajmniej u mnie na mieście przymykają oko na to, dzięki za info, ze pasują, a co do zamiany to już koledze obiecałem bo przód ma nie chromowane a tylnych nie ma po stłuczce... :/

Jeszcze raz dzięki za info... :P Pozdrawiam...
Jaguar X-type 2,5 V6 AWD 02r

Yamaha YZF-R1 RN19