Autor Wątek: Przednie/tylnie górne wahacze - regeneracja czy wymiana?  (Przeczytany 1473 razy)

Offline jurlich

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 346
  • S-Type 2001 3.0 V6 Sport - automat
Przednie/tylnie górne wahacze - regeneracja czy wymiana?
« dnia: Wrzesień 02, 2016, 10:00:43 am »
Witam, odwiedziłem mechanika i oznajmił mi, że mam do wymiany górne przednie i tylne wahacze. Polecił mi wymianę na Lemfordera, tylko że same części to lekko 4 tysiące. Myślicie że wymiana na nowe będzie bardziej opłacalna niż regeneracja? Jeśli ktoś z was regenerował albo zna numery części do regeneracji to byłbym bardzo wdzięczny za podpowiedź.

Mechanik stwierdził też, że dobrze byłoby zmienić tylne drążki kierownicze. Jakie jest wasze zdanie? Pchać się w regenerację czy składać na Lemfordery?

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.457
Odp: Przednie/tylnie górne wahacze - regeneracja czy wymiana?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2016, 10:18:42 am »
Jeśli nie mają sworznia wybitego to same tuleje do zmiany. Podjedz jeszcze do innego niech oceni. Regeneracja wychodzi ok 500 zl/szt
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline qlimaxer

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 632
  • S-type 2002, I lift, 2.5 V6/LPG
Odp: Przednie/tylnie górne wahacze - regeneracja czy wymiana?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2016, 10:26:36 am »
Ja bym kupił dobre używki od Angola :) ja założyłem przedniego banana, po roku cisza :) dodam też, że kosztował stowke :) a z tego co widzę to przednie Górne nie są drogie w używce.
GO HARD OR GO HOME...

Offline jaguarstype2004

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 531
  • Kocham to forum
Odp: Przednie/tylnie górne wahacze - regeneracja czy wymiana?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2016, 10:35:38 am »
ja bym regenerował można za dobre pieniądze to zrobić,  ewentualnie firma sidem czy jakoś tak ma często świetne ceny nowych wahaczy.Drążki kierownicze do mojego kupowałem chyba po 120 zł lemfordera
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2016, 10:42:00 am wysłana przez jaguarstype2004 »