Autor Wątek: Przekłaka tempomatu x300  (Przeczytany 1943 razy)

golden01

  • Gość
Przekłaka tempomatu x300
« dnia: Listopad 09, 2012, 02:57:46 am »
Witam,

W moim x300 3.2 1996 r nie ma tempomatu więc postanowiłem przelożyc go z innego, z tego co zauwałyłem instalacja elektryczna przy manetkach i pompce podciśnienia po filtrm powietrza jest. Przełozyłem manetki, pompkę podciśnienia, gruszkę przy linkach ale tempomat nie działa, kontrolka po włączenieniu tempomatu załacza się a prędkości nie podtrzymuje. Podejrzewam, że powinien być jeszcze jakiś sterownik lub brak jakiegoś bezpiecznika/przekaźnika lub tp (w opisie bezpieczników znalazłem coś takiego "behind passenger knee bolster"), tylko nie wiem gdzie go szukać. Może ktoś przerabiał podobny problem i ma jakieś pomysły czego nie przelożyłem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2012, 03:16:19 am wysłana przez golden01 »

golden01

  • Gość
Odp: Przekłaka tempomatu x300
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2012, 20:55:03 pm »
Dzisiaj rozebrałem obydwa auta i za pomocą google i ebay, oszukałem moduł tempomatu który znajduję się pod kolumną kierownicy przykręcony do sciany grodziowej (więc opis ze schematu bezpieczników "behind passenger knee bolster" jest słabo trafny) ale po popięciu zero efektów, dodam że tempomat jest sprawny w 100% bo jeździłem autem z którego wyciągam części i latał bez problemowo. Czekam na pomysły.