Autor Wątek: synchronizacja iphona z zestawem z x-type  (Przeczytany 2454 razy)

Offline promotion

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
synchronizacja iphona z zestawem z x-type
« dnia: Październik 22, 2012, 17:08:53 pm »
witam wszystkich
jestem nowym użytkownikiem x-type 2.2 disel kombi z 2006 roku z dużą nawigacją i nie wiem jak połączyć telehon iphon4 z zestawem z auta . w iphonie wyświetla mi symbol sprzetu , że wyszukuje , po czym informuje , że nie udało się nawiązać połaczenia itd.
na wyświetlaczu nawi jest informacja  że rejestruje i to wszystko , żadnego pytania o kod itp.
niestety nie mam instrukcji do auta i nie bardzo wiem jak ugryźć ten problem bez wizyty w serwisie której chciałbym uniknąć .
a przy okazji czy ktoś mi może podpowiedzieć gdzie zdobyć instrukcję do mojego auta o ( polską , angielską, francuską , wostateczności niemiecką - którąkolwiek )
maciek
xj8 x350 4.2 long 2004
xj8 x350 4.2 long 2007

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: synchronizacja iphona z zestawem z x-type
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2012, 17:33:14 pm »
Witaj serdecznie na JaguarForumPoland. Instrukcje w jezykiem Polskim mozesz kupic w kazdym ASO. Jezeli tobie
wystarczy instrukcja po Angielsku, to mozesz ja znalesc bezplatnie pod linkiem:

http://topix.jaguar.jlrext.com/topix/i18n/index

Tam trzeba najpierw wybierac jezyk, kraj oraz model/rocznik. Potem po prawiej jest opcja "Owner" i pod ta opcja
znajdziesz dostepnych dokumentow. Dokumentow mozna ogladac online albo sciagnac jako .pdf

Co do telefonu:


Offline promotion

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: synchronizacja iphona z zestawem z x-type
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2012, 21:26:32 pm »
dzięki za info ,
działa
pozdrawiam
maciek
xj8 x350 4.2 long 2004
xj8 x350 4.2 long 2007

lmxlmxlmx

  • Gość
Odp: synchronizacja iphona z zestawem z x-type
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2012, 19:01:27 pm »

Witam,

Nie chcę zaczynać nowego wątku, więc może tutaj uda mi się uzyskać odpowiedź.

Mianowicie o ile nie miałem problemu ze sparowaniem telefonu z Jagiem, o tyle mam problem z pozbyciem się książki telefonicznej poprzedniego właściciela.

Czy istnieje jakiś skuteczny sposób wyczyszczenia pamięci telefonu (i przy okazji historii z nawigacji)?
Domyślam się, że pewnie jak odłączę akumulator na x godzin dane zostaną skasowane, ale może jest jakiś sposób, który nie wyeliminuje samochodu z użytkowania na dłuższy czas?

Ponadto, czasem jak ktoś do mnie dzwoni, nie wyświetla się na ekranie numer, a jedynie "incoming call", podczas kiedy na telefonie widzę numer dzwoniącego. Czy ktoś wie czym może być to spowodowane?