Autor Wątek: Co sadzicie o tej firmie "BRITISH GARAGE"?  (Przeczytany 4217 razy)

zielo

  • Gość
Co sadzicie o tej firmie "BRITISH GARAGE"?
« dnia: Grudzień 23, 2008, 19:50:55 pm »
Co sadzicie o tej firmie "BRITISH GARAGE"? Przystepne ceny i czy jest sprzedaz wysylkowa?
Pisza mi tutaj w gazecie "Clasicauto" ze firma ta z siedziba w warszawie ul.Bokserska47. pisza w tej gazecie o tym ze firma ta sprowadzila ogromne ilosci czesci do jaguarkow. pytam bo nigdzie indziej nie moge znalesc o tej firmie zadnych informacji tylko taka ze to "klub milosnikow..".
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2008, 19:58:02 pm wysłana przez zielo »

dlugiv8

  • Gość
Odp: Co sadzicie o tej firmie "BRITISH GARAGE"?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2008, 20:18:17 pm »
Witaj.Tej firmy nie znam,ale osobiscie kupuje w ENGLISHCARS.Firma prowadzi sprzedaz wysylkowa,dostawy nawet w 24 godziny.Osobiscie polecam-ja jestem BARDZO ZADOWOLONY ze wspolpracy.

Jakub32

  • Gość
Odp: Co sadzicie o tej firmie "BRITISH GARAGE"?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2008, 20:30:51 pm »
Również potwierdzam ENGLISHCARS to solidna firma. Jak większość kupuję w JDHT i Britishparts.

Offline Rogal

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 30
    • www.englishcars.pl
Odp: Co sadzicie o tej firmie "BRITISH GARAGE"?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2010, 10:09:52 am »
witajcie.
dziękuję za miłe słowa o Englishcars, my się po prostu staramy, ale jak to przy współpracy z Anglikami jest nie zawsze wszystko się da na czas sprowadzić.
Ale na półce też mamy i polityka na najbliższe lata jest taka by mieć jeszcze więcej :)

Co do firmy "British Garage" to nie chcę tu robić czarnego piaru :)
Jest to firma z dużym kapitałem wiec i możliwościami ale ostatnie ich  sponsorowane artykuły w Classicauto trochę zakrzywiają rzeczywistość cenową cześci.

tel 695 455 231

naughtycat23

  • Gość
Odp: Co sadzicie o tej firmie "BRITISH GARAGE"?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2010, 10:41:30 am »
Jak każda firm na rynku ma podstawowe rzeczy eksploatacyjne na resztę trzeba czekać strony jakotakiej nie posiadają PR działa bo jest dużo kasy jest to jakaś alternatywa a czy dobra czy zła trzeba się przekonac osobiście. Artykuł o którym mowa jest sprzed kilku miesięcy cenay tam podane moga odbiegać od rzeczywistości.

 http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,8236.0.html