Autor Wątek: Regeneracja kompresora eaton m90  (Przeczytany 3928 razy)

Offline robsson86

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 78
Regeneracja kompresora eaton m90
« dnia: Wrzesień 24, 2012, 14:46:15 pm »
Witam,
Jak w temacie potrzebuje wymienić łożyska w eatonie gdyż słyszalne jest ich zużycie.
Z tad moje pytanie czy ktoś ma schemat tego kompresora z wyszczególnieniem jakie dokładnie się w nim łożyska znajdują i ich numery katalogowe. Za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczny.

ps. widziałem na allegro ze ktoś sprzedaje takie zestawy do naprawy ale sprzedający nie wie czy pasują na pewno do m90 bo sprzedaje je jako do m64.

Sprawa dosyć pilna ponieważ kot stoi na warsztacie na wymianie zawieszenia to pomyślałem żeby od razu to zrobić
bo nie ma to jak kompresor.............

XJR6 1995r

BlackV6

  • Gość
Odp: Regeneracja kompresora eaton m90
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2012, 15:12:34 pm »
One były pakowane w wiele marek , zestaw naprawczy Eaton M90, M62, M45 and M112 jest taki sam

Offline robsson86

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: Regeneracja kompresora eaton m90
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2012, 22:14:26 pm »
ja rozumiem ze były pakowane do innych tez aut / modeli . I właśnie o to chodzi, te łożyska (znając ich numery można bez problemu dobrać z skf) są dostępne w większości sklepach wiec po co mam przepłacać u innych, jak z czyjaś porada mogę je kopic bez prowizji i zrobić poradnik na forum jak zregenerować kompresor. Co na pewno się przyda innym użytkownika .
bo nie ma to jak kompresor.............

XJR6 1995r

negra

  • Gość
Odp: Regeneracja kompresora eaton m90
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2012, 17:13:17 pm »

Offline robsson86

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: Regeneracja kompresora eaton m90
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2012, 13:40:46 pm »
Wiem że mogę kopić na ebay, jednak może ktos zna wymiary tych łożysk albo ich nr katalogowe bo wole sam dobrac łożyska np. skf- u a nie ładować jakieś chińskie g........ Temat nadal aktulny.
bo nie ma to jak kompresor.............

XJR6 1995r