Autor Wątek: Jaguar xf 5.0 v8 385 km  (Przeczytany 11385 razy)

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Jaguar xf 5.0 v8 385 km
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 09, 2013, 19:13:24 pm »
DPF - Diesel particular filter . To co kupisz to już Twój wybór. Gdyby tak łatwo było kupić taniego i dobrego XFR to byłoby ich więcej w Polsce :-gwizd Ostatni mój klient, który sprowadził bitego XFR z USA zostawił u mnie tyle kasy na części, że nawet nie napiszę publicznie ile.

kameleon89

  • Gość
Odp: Jaguar xf 5.0 v8 385 km
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 09, 2013, 22:28:38 pm »
Nie był to może jag z Kanady przypadkiem ? czekam w takim razie na wycene części .Czy ja wiem czy jeździło by więcej jest jeden jag xfr na allegro za 145 tys także import z usa więc nie wiem czy chodzi tu o to że ciężko wyrwać xfr...chyba bardziej chodzi o finanse , koszty serwisu  .Wiem zaraz ktoś napisze że jeśli stać kogoś na xfr stać go też na naprawy..tak nie jest niestety ;/ większość szuka oszczędności czy to jest audi a8 czy jag , tylko że audi zrobi dużo warsztatów a jaga już poniektóre . Ostatnio był jag import Kanada za 59 tyś do opłat do wymiany przód kompletny, podłużnice proste do wymiany był lewy bok próg drzwi nic szczególnego ogólnie 2010 5 tyś przebiegu lecz nie było kasy  :(więc nie wiem czy tak ciężko o okazje a jag na pewno teraz śmiga bokiem  :)
ps. czyli jag ma i dpf i fap ???
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2013, 23:13:00 pm wysłana przez kameleon89 »