Autor Wątek: podswietlenie klimy radia i zegarka  (Przeczytany 2667 razy)

Moody81

  • Gość
podswietlenie klimy radia i zegarka
« dnia: Sierpień 12, 2012, 21:41:07 pm »
witam, kupilem jak sie juz chwalilem kotka xj 3.2 1997. od razu sie przywitalem i stad pisze teraz... autko kupilem wszystko w sumie ok, podswietlaja sie przyciski tylko nie wyswietlacze w radiu klimie i zegarku.... wymienic na nowe czy same zaroweczki? poza tym czy jest ktos w warszawie kto by mi pomogl i ew ogarnal to. bardzo mnie to wk... denerwuje bo jestem pedantem jesli chodzi o auta....

booschmen

  • Gość
Odp: podswietlenie klimy radia i zegarka
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2012, 08:28:46 am »
Mozna wymienic same zarowki nawet mozna zalozyc diody tylko nie mozesz kupic gotowych diod w oprawkach bo sa za dlugie i nie wwejda musisz kazda diode indywidualnie wmontowac w stara oprawke;/ gdzies mialem nawet zdjecia jak dokladnie wygladaja te zaroweczki

Offline pablo21

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.076
    • www.jaguar.org.pl
Odp: podswietlenie klimy radia i zegarka
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2012, 17:35:58 pm »
U siebie we Wrocławiu, dostałem żarówki w oprawkach, ale bez niebieskich "kondomków". W zegarku masz jedną żarówkę, natomiast w panelu od klimy będą 2.  :-V
XJ-SC 5.3 V12
XJ40 6.0 V12 Daimler Double Six
X350 V8

Moody81

  • Gość
Odp: podswietlenie klimy radia i zegarka
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 13, 2012, 18:13:44 pm »
najbardziej przeraza mnie mimo instrukcji (ze zdjeciami) na forum, wymontowanie paneli popielniczki itp.... lubie majsterkowanie ale szybko puszcza mi cierpliwosc i boje sie ze skonczy sie polamaniem wszystkiego i koniecznym zakupem nowych elementów ;)
tak na marginesie jag sprawuje sie super jak narazie. poki co zainwestowalem 200pln w pranie srodka i wyglada jak nowy mimo ze ma jasne wnętrze... to zrobili z niego serio nówke... :) jak go ukończe to pokaze zdjątka.
ps nie ma w wawie jakiegos fana jaga z którym przy piwie byśmy razem ogarneli te panele...?

booschmen

  • Gość
Odp: podswietlenie klimy radia i zegarka
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 13, 2012, 20:55:59 pm »
odkrecasz podlokkietnik, pod nim dwie sruby od popielniczki, wyjmujesz ja zdejmujesz obudowe lewarka, zaraz za popielniczka masz dwie sruby od dolu od tego drewienka wokol lewarka, odkrecasz je to plastikowe motylki zaciagasz reczny i przezucasz lewarek w poz "D" i odkrecasz galke z gory wtedy wyjdzie ten drewniany panel jak juz go zdejmiesz to bajka wszystko na wierzchu. Szczerze to za pierwszym razem jak nie wiedzialem co i jak to problem ale za drugim razem lacznie z wymontowaniem radia to ok 5-7min powolnym tempem:P

PS: nie jest zle, a dobrze wcale:D (zart)

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: podswietlenie klimy radia i zegarka
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 13, 2012, 23:00:56 pm »
najbardziej przeraza mnie mimo instrukcji (ze zdjeciami) na forum, wymontowanie paneli popielniczki itp.... lubie majsterkowanie ale szybko puszcza mi cierpliwosc i boje sie ze skonczy sie polamaniem wszystkiego i koniecznym zakupem nowych elementów ;)
tak na marginesie jag sprawuje sie super jak narazie. poki co zainwestowalem 200pln w pranie srodka i wyglada jak nowy mimo ze ma jasne wnętrze... to zrobili z niego serio nówke... :) jak go ukończe to pokaze zdjątka.
ps nie ma w wawie jakiegos fana jaga z którym przy piwie byśmy razem ogarneli te panele...?

W X308 wymieniałem żarówki i rozbierałem panel, jak chcesz to mogę " pomóc "
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Moody81

  • Gość
Odp: podswietlenie klimy radia i zegarka
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2012, 18:49:29 pm »
super i bardzo bardzo chętnie :) napisz mi na pw jakis namiar na siebie i się umówimy.