Autor Wątek: centralny zamek. wszystko zamyka a otwiera tylko przednie drzwi i bagaznik  (Przeczytany 2661 razy)

MrDaimler

  • Gość
Witam szanowne grono. Otóż posiadam problem z moim daimlerkiem 91r 4.0. Zamek centralny zamyka wszystkie drzwi i bagażnik, prawidłowo domyka wszystko po przekręceniu i przytrzymaniu kluczyka w lewą stronę ale jak chce otworzyć otwiera tylko przednie drzwi od kierowcy i pasażera. Jeśli przekręcę kluczyk jeszcze raz w lewa stronę otwiera także bagażnik. Tylne drzwi muszę otwierać od środka ręcnie zawsze.  :-help prosze o pomoc bo naprawde jest to drażniące.

Davidson89

  • Gość
Odp: centralny zamek. wszystko zamyka a otwiera tylko przednie drzwi i bagaznik
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2012, 14:36:06 pm »
po przekręceniu kluczyka, tudzież przytrzymaniu centralka zamyka/otwiera kolejne drzwi, słychać w tych drzwiach, które się nie otwierają u ciebie kolejno "tykanie" ???, jeżeli nie to może to być problem z stykami,bezpiecznikami, sterownik/przekaźnik siłownika. Niskie napięcie na aku lub niesprawny siłownik również może być przyczyną problemów z centralką. U mnie słychać tykanie we wszystkich dzwiach kolejno ale autko się nie otwiera w ogóle, jedynie zamyka i domyka szyby, szyberdach. Nowy siłownik ok 1200 zł, mechanizm klamki kilkaset złotych, sprawdziłbym styki w drzwiach, ew. stan siłownika.

Offline Chawka

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 103
Odp: centralny zamek. wszystko zamyka a otwiera tylko przednie drzwi i bagaznik
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2012, 22:39:36 pm »
siłownik, mam to samo, po zdjeciu boczków zauważyłem, że silownik nie odbija do końca