Autor Wątek: Felgi Jaguar S-Type 3.0 V6 ?  (Przeczytany 4756 razy)

Mormo

  • Gość
Felgi Jaguar S-Type 3.0 V6 ?
« dnia: Lipiec 16, 2012, 23:56:52 pm »
Witajcie

Jako że stałem się szczęśliwym posiadaczem Jaguar S-Type 3.0 V6 przyszedł czas na zmianę felg. Obecnie nie wiem co mam zamontowane ale nie wygląda to jakoś dobrze. Na necie jest wiele wzorów zupełnie bez fasonu i średnio dopasowanych do Jag'a... Nic do tej pory nie wpadło mi w oko, czy ktoś z was wie gdzie mogę kupić ładne stylowe felgi nawiązujące swoimwyglądem do stylistyki naszch aut ? Będę wdzięczny za linki zdjęcia itp. Kolor mojego auta to Quartz. Dzieki za pomoc.... sam jak coś znajdę to chętnie się podzielę znaleziskiem .  :-tylko

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Felgi Jaguar S-Type 3.0 V6 ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2012, 06:58:39 am »
Nie napisałeś jakiego rozmiaru szukasz. Między 16" a 20" jest przepaść

Mormo

  • Gość
Odp: Felgi Jaguar S-Type 3.0 V6 ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2012, 22:44:34 pm »
przepraszam szukam stylowej 18" i chyba już coś wpadło mi w oko zerknijcie na to:

Felgi Coventry Hornet ( podobno tylko pod nasze kociaki )
http://www.felgeos.pl/index.php?cmd=oferta&akcja=details&id=31094&producent=Coventry&rodzaj=FA

Co sądzicie ? nada się ?  :-R

jarkrzy1

  • Gość
Odp: Felgi Jaguar S-Type 3.0 V6 ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 18, 2012, 09:00:42 am »
6 tysi za komplet +lekko 2,5 za opony...DUŻO...., ale pewnie się nadadzą.

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Felgi Jaguar S-Type 3.0 V6 ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 18, 2012, 09:24:28 am »
Mam śliczne 19" dedykowane do XF. Wzór Caravela. Przy odbiorze osobistym mogę za 4tyś sprzedać. 3 są nowe, 1 używana.

Mormo

  • Gość
Odp: Felgi Jaguar S-Type 3.0 V6 ?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 18, 2012, 23:34:57 pm »
Podobno można negocjować cenę może zrobią lepszą cenę dla 2-3 kompletów :) może ktoś jest chętny ? ja jestem zdecydowany :D

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Felgi Jaguar S-Type 3.0 V6 ?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 19, 2012, 07:04:44 am »
Za te pieniądze można kupić nowe i oryginalne Jaguara. Bo rozumiem, że to 1500zł to za 1szt?

jarkrzy1

  • Gość
Odp: Felgi Jaguar S-Type 3.0 V6 ?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 19, 2012, 09:16:21 am »
Oczywiście, że sztuka.

Mormo

  • Gość
Odp: Felgi Jaguar S-Type 3.0 V6 ?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 20, 2012, 22:48:03 pm »
Za te pieniądze można kupić nowe i oryginalne Jaguara. Bo rozumiem, że to 1500zł to za 1szt?

Jaguar nie produkuje felg aluminiowych, zleca to różnym podwykonawcą co a tym idzie ? przeplacasz za znaczek Jaga x10 bo felgi w salonie kosztuja nawet 10tys zl a nie jest to zadna kosmiczna technologia. Tu mam felgi dedykowane tylko pod Jaga i nie wzory które narzuca producent.

Zapytałem o ewentualny zakup dla forumowiczów,  mamy na hasło JAGUARCLUB rabat od jednego kompletu. :-za

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Felgi Jaguar S-Type 3.0 V6 ?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 21, 2012, 10:26:44 am »
Kolego, idąc tym tropem Jaguar nie produkuje samochodów tylko je montuje z części, zrobionych przez podwykonawców. Felgi w serwisie kosztują grubo ponad 10tyś . Ja w swoim mam felgi, które w salonie UK kosztują 10tyś - w Polsce pewnie z 15 jak nie lepiej. Dedykowane, to są felgi proponowane przez Jaguara (mnóstwo wzorów i rozmiarów od S type, XF, XJ lub XK gdy założyć 4 przednie) te, które pokazujesz nie są dedykowane a po prostu do Jaga pasują. Jak tak lubisz wydawać pieniądze to weź ode mnie 19" dedykowane do XF. Cena 4500 ale po rabacie dla klubowiczów za 4000 oddam :) :-super

Mormo

  • Gość
Odp: Felgi Jaguar S-Type 3.0 V6 ?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 22, 2012, 23:11:03 pm »
Kolego, idąc tym tropem Jaguar nie produkuje samochodów tylko je montuje z części, zrobionych przez podwykonawców. Felgi w serwisie kosztują grubo ponad 10tyś . Ja w swoim mam felgi, które w salonie UK kosztują 10tyś - w Polsce pewnie z 15 jak nie lepiej. Dedykowane, to są felgi proponowane przez Jaguara (mnóstwo wzorów i rozmiarów od S type, XF, XJ lub XK gdy założyć 4 przednie) te, które pokazujesz nie są dedykowane a po prostu do Jaga pasują. Jak tak lubisz wydawać pieniądze to weź ode mnie 19" dedykowane do XF. Cena 4500 ale po rabacie dla klubowiczów za 4000 oddam :) :-super

Kolego Coventry produkuje tylko i wyłącznie felgi dla Jaguara zanim coś napiszesz sprawdź.
http://www.coventrywheels.com/jaguar-wheels.php
Firma Coventry produkuje felgi dla Jaguara na wyposażenie seryjne, wzory zastrzeżone dostępne tylko w ASO z resztą dla Jaguara produkuje też Ronal i Borbet. Cieszę się że masz oryginalne felgi Jaguara warte 10-15 tyś naprawde imponuje mi wydawanie pieniędzy na coś co jest warte 1/3 ceny ( technologia produkcji to zwykły odlew spełniający określone przez producenta parametry i to wszystko ) nic nadzyczajnego. Jeden kupuje felgi od Jaguara a drugi woli coś innego. Efekt i dopasowanie identyczne wygląd w przypadku Coventry bez porównania. Za twoje felgi więc dziękuje.  troche zrobił się EOT takżę proszę na temat.