Autor Wątek: Świrzy nabytek, wiele problemów, proszę o pomoc.  (Przeczytany 2034 razy)

gitolpolska

  • Gość
Świrzy nabytek, wiele problemów, proszę o pomoc.
« dnia: Wrzesień 19, 2013, 09:00:56 am »
Witam serdecznie. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Jaguara S type z silniczkiem 4 litertki, i jak na autko tej klasy jest bardzo bogato wyposażony ale niestety odkupiłem go od ludzi którzy totalnie o niego nie dbali i nic w nim nie działa. Proszę pomóżcie mi jak jest taka możliwość bo na mechaników nie wyrobie. Pierwszy problem to klima. Jaj ustawiam nawiew na szybę i nogi to na szybę wieje tak jak ustawię ( np. zimne ) a po nogach gorące, inne opcje podobnie, z jednej strony jak ustawię, z drugiej gorąc. Kolejny problem radio, wyświetla napis LOCKED 10 i żaden z podanych na forum sposobów nie odblokowało go. Nie działają wycieraczki, sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i na tym zakończyła się moja znajomość elektryki, i nie mam pojęcia czy zabierać się za rozbieranie podszybia by sprawdzić silniczek. Ogólnie to samochód kupiłem jako uszkodzony ( cała prawa strona ) zrobiłem blacharkę, ale prawdopodobnie przez to że długo stał bez akumulatora nawaliło się mnustwo błędów i praktycznie nic w nim nie działa, nawet nie ma płyty z nawigacją.  Muszę to zwalczyć bo autko jest ekstra i szkoda by mimo naprawdę bogatego wyposażenia nic nie miał. Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi co mam robić, za co z góry dziękuje.

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Świrzy nabytek, wiele problemów, proszę o pomoc.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2013, 09:09:10 am »
i czekam na podpowiedzi co mam robić, za co z góry dziękuje.

Znaleźć kogoś ( mechanika / elektryka ) kto zna się na tych samochodach, przynajmniej ja tak zrobiłem i mam spokój ze swoim autem.


Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.