Autor Wątek: Witam wszystkich. Przekładnia cieknie. Regenerować czy kupić używaną ?  (Przeczytany 2424 razy)

nino11

  • Gość
  :D Proszę o podpowiedź osoby , które wymieniały przekładnię. Pilnie muszę coś zrobić z maglownicą i zastanawiam się .....regenerować czy kupić używaną. Proszę o sugestie. Nie wiem na ile skuteczna jest regeneracja ? Czy po roku nie będzie problemów Kupując używaną nie mam gwarancji na ile sprawna będzie. Pozdrawiam

elton

  • Gość
Odp: Witam wszystkich. Przekładnia cieknie. Regenerować czy kupić używaną ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2012, 20:42:32 pm »
Jak kupisz na allegro to nie masz pewności że przyślą ci gorszą niż masz, nie wiem ile wołają za używana, ale za demontaż, regeneracje oraz montaż powinieneś sie zmieścić w 800-1000zl.

Paweleksiara

  • Gość
Odp: Witam wszystkich. Przekładnia cieknie. Regenerować czy kupić używaną ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2012, 21:33:24 pm »
Dokładnie, moim skromynym zdaniem lepiej dać dobremu mechanikowi który zawodowo sie zajmuje regeneracją przekładni niż kupować kota w worku.

nino11

  • Gość
Odp: Witam wszystkich. Przekładnia cieknie. Regenerować czy kupić używaną ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2012, 23:30:07 pm »
DZIĘKI ZA SUGESTIĘ. Powiem , że podświadomie bardziej byłem także za tym aby regenerować. A Wasze odpowiedzi upewniły mnie , że jest to lepsze rozwiązanie. Już mam na oku firmę z Jeleniej Góry. 520 regeneracja + ok 150 montaż. Pozdrawiam :D

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Witam wszystkich. Przekładnia cieknie. Regenerować czy kupić używaną ?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2012, 11:53:34 am »
Mam złe doświadczenie z regeneracją! Zapłaciłem 630zł + demontaż + montaż i niestety pieniądze wywalone w błoto. Kierownica nie wraca po skręcie! Jeśli chodzi o używaną to trzeba uważać co się kupuje bo w starszych S typach było kilka rodzajów maglownic! Różnice są w drążkach oraz w mocowaniu przewodów - albo są na wcisk albo wkręcane.

nino11

  • Gość
Odp: Witam wszystkich. Przekładnia cieknie. Regenerować czy kupić używaną ?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2012, 17:44:49 pm »
No i po regeneracji. Firma I liga. Na miejscu zdemontowali, przeprowadzili regenerację i zamontowali. Okazało się , że rdzeń przekładni był skorodowany. Trzeba było wziąć ją tokarkę. Wymienili wszyskie uszczelniacze. Bez porównania lepiej. Najważniejsze , że nie zostawiam śladów oleju. Dodra rada DBAJCIE O OSŁONY GUMOWE na drążkach . To miejsce którendy dostaje się woda.  :-za

rodger

  • Gość
Odp: Witam wszystkich. Przekładnia cieknie. Regenerować czy kupić używaną ?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2012, 14:00:02 pm »
Pochwal się jeszcze gdzie tak dobrze regenerują.

nino11

  • Gość
Odp: Witam wszystkich. Przekładnia cieknie. Regenerować czy kupić używaną ?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 10, 2012, 01:05:20 am »
Regenerowałem w Jeleniej Górze - łatwo znależć w Googlach. Nie wiem czy mogę podawać jakieś namiary. Pozdrawiam