Autor Wątek: problem ze ssaniem X type 2.5  (Przeczytany 7502 razy)

ktr

  • Gość
Odp: problem ze ssaniem X type 2.5
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 01, 2012, 10:39:48 am »
Wiem po sobie, że najważniejsze to wyeliminować P0191, a to można tylko mechanicznym powrotem paliwa. To już za mną:) Dopiero później można się bawić w sprawdzanie wtryskiwaczy gazowych, regulowanie, itd. Dopóki masz P0191 to będą jaja i tyle. Trzeba zacząć od przelewu i później patrzeć co jeszcze. Żaden emulator ciśnienia paliwa nie zdaje egzaminu, szkoda na to kasy i nerwów.

specnaz

  • Gość
Odp: problem ze ssaniem X type 2.5
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 01, 2012, 20:26:26 pm »
będę dążył drodzy koledzy do tego żeby założyć ten przelew tak jak piszecie, i zobaczymy co z tego wyjdzie, będę  pisał tylko to dopiero gdzieś za dwa tygodnie puki co jeżdżę na benzynie i przyjemność z jazdy jest o wiele lepsza niż na lpg, tylko że droga :( a właśnie panowie powiedzcie mi jakie wam pokazuje spalanie na komputerze podczas jazdy na benzynie bo u mnie jest w granicach od 8.9L do 10L nie zależnie  od tego czy jeżdżę po mieście czy na trasie, a w rzeczywistości jak obliczałem to średnie spalanie mam w granicach 14 litrów, motor mam 2.5L

specnaz

  • Gość
Odp: problem ze ssaniem X type 2.5
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 23, 2012, 21:23:24 pm »
po długim czasie co prawda ale powracam do tematu związanego z LPG.. wielokrotnie odwiedzałem warsztat montujący instalację w celu ustalenia przyczyny moich objawów, gazownicy próbowali różnych sposobów począwszych od nowych wtrysków po testy z emulatorem, i nic panowie nie pomaga, jedynym rozwiązaniem na ten problem jaki mi jeszcze został jest spróbowanie założenia przelewu mechanicznego ale na to na razie nie mam niestety czasu, jak coś to dam znać Pzdr.

benjamin

  • Gość
Odp: problem ze ssaniem X type 2.5
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 24, 2012, 07:31:04 am »
po długim czasie co prawda ale powracam do tematu związanego z LPG.. wielokrotnie odwiedzałem warsztat montujący instalację w celu ustalenia przyczyny moich objawów, gazownicy próbowali różnych sposobów począwszych od nowych wtrysków po testy z emulatorem, i nic panowie nie pomaga, jedynym rozwiązaniem na ten problem jaki mi jeszcze został jest spróbowanie założenia przelewu mechanicznego ale na to na razie nie mam niestety czasu, jak coś to dam znać Pzdr.

masz wersje europejska czy z za oceanu? bo widziałem kilka x pracujących na lpg bez problemów i bez przelewów ale tylko wersje na europe

specnaz

  • Gość
Odp: problem ze ssaniem X type 2.5
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 26, 2012, 16:16:09 pm »
wiem właśnie że dużo osób ma założoną instalacje i nie narzekają na nie, ja mam wersję amerykańską, nie wiem może to właśnie przez to, tylko czym miała by się różnić wersja amer. od europ.

benjamin

  • Gość
Odp: problem ze ssaniem X type 2.5
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 26, 2012, 16:47:50 pm »
w wersji amerykańskiej jest drugi czujnik ciśnienia paliwa przy zbiorniku, więc pozostaje chyba tylko zrobienie przelewu