Autor Wątek: code radio  (Przeczytany 11737 razy)

Offline strawinski

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 542
  • Daimler Six
Odp: code radio
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 29, 2011, 23:19:23 pm »
Artur G. zadzwonilem do ASO (JRL) w Łodzi na Przybyszewskiego, podalem nr VIN i oni podali mi kod, calosc trwala moze 5 minut.

www.jlrlodz.pl

pozdrawiam

Jeżeli tak było to ładne jaja.
Przypuśćmy. Ukradł ci radio, dzwonią sobie do aso w Łodzi i dostają kod??? VIN będą mieć z podszybia. Nie musiałeś im nic przesyłać, faksu  z dowodem rej i osobistym?
To jest określona procedura, w tym przypadku bardzo ważna.

Artur G.

  • Gość
Odp: code radio
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 27, 2012, 18:12:06 pm »
Witam ponownie,  dziś zadzwoniłem do  JLR ul. Waszyngtona z prośbą o podanie kodu do radia, przemiła rozmówczyni  poprosiła o   nr  VIN i  nr telefonu zwrotnego. Po  niedługim  czasie  oddzwonił  do mnie  także  miły pan i podał mi   kod.
Jestem  :-wings  :-tylko
U mnie  być może ułatwiał  fakt, że samochód kupiony właśnie  w Pl, dokładnie w JP ul. Grójecka.

Offline maksiu

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: code radio
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 17, 2012, 15:34:03 pm »
Przy wymianie żarówek musiałem odłączyć akumulator, potem wpisałem 3 razy błędnie kod i radio zablokowało się do poziomu 'please wait'. Kod mogę uzyskać dopiero w poniedziałek, jednak co mogę zrobić aby radio wróciło do poziomu podania kodu? Czy odłączenie kabli od akumulatora pomoże?
X-Type 2.0D 2004

Offline maksiu

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: code radio
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 17, 2012, 18:33:29 pm »
udało się, odłączyłem akumulator na godzinkę a potem pozostawiłem auto na 30 minut z włączonym zapłonem, zgasiłem, odpaliłem i mam znowu możliwość podania kodu  ;) nie wiem czy pomógł pierwszy czy drugi krok ale działa, teraz nie tykam radia do poniedziałku  :P
X-Type 2.0D 2004