Autor Wątek: code radio  (Przeczytany 11781 razy)

Artur G.

  • Gość
Odp: code radio
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 06, 2011, 22:01:40 pm »
u mnie po odlaczeniu aku tez radio wymagalo kodu, zadzwonilem do ASO i podali mi go przez telefon.

Podpowiedz mi proszę gdzie dzwoniłeś? jak możesz  to podaj numer,  adres. Ja  nie  mam  kodu  do  swojego radyjka a nigdy nie wiadomo kiedy może  być potrzebne. Nosiłem się z zamiarem  napisać list  do  Jaguar Polska,  skserować  dowód  rejestracyjny jako  dowód własności i  poprosić o podanie  kodu.  Ale widzę  że  może  być  prostsze rozwiązanie ... dzięki  z  góry ...  :-thank

jaco

  • Gość
Odp: code radio
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 07, 2011, 12:22:55 pm »
Artur G. zadzwonilem do ASO (JRL) w Łodzi na Przybyszewskiego, podalem nr VIN i oni podali mi kod, calosc trwala moze 5 minut.

www.jlrlodz.pl

pozdrawiam

dulot1970

  • Gość
Odp: code radio
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 07, 2011, 15:04:33 pm »
 :-zly nic z tego KTS niema funkcji dla jagusia jeżeli chodzi o radio nic sie nie wyswietla niemam pojecia co z tym fantem zrobić  :- pojecia poprostu wkurza mnie i nie reaguje..dzwoniłem do ASO kod zgodny i oni też nie mają na to rady :-cry Panowie może  ktoś zWas ma jeszcze jakieś pomysły  :-help  :-thank

Rob_W

  • Gość
Odp: code radio
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 07, 2011, 16:08:59 pm »
Przedziwna sprawa - ale to radio masz zakodowane od samego początku?
Może z jakiegoś powodu przyciski nie działają?

A co to jest ten KTS - firmowe oprogramowanie jaga?
Sprawdzałeś dokładnie wtyczkę za radiem?

dulot1970

  • Gość
Odp: code radio
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 07, 2011, 16:46:39 pm »
tak jak go kupiłem to było zakodowane... bo był padnięty akumulator.. a KTS to tester Boscha do obsługi wiekszosci aut..niestety niema programu oryginalnego Kota...

wtyki tez sprawdzałem wszystko OK  ;D

Offline natas1

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: code radio
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 07, 2011, 17:20:27 pm »
Może trzeba wykonać twardy reset urządzenia. Należy je rozkręcić i na płycie głównej zewrzeć odpowiednie procesory, wtedy urządzenie przywraca się do fabrycznych ustawień. Każde urządzenie posiada tzw. twardy reset. Pozdrawiam
X-Type 2.0D 2005

dulot1970

  • Gość
Odp: code radio
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 07, 2011, 18:02:47 pm »
a może jest jakiś bezpiecznik po drodze...co? może ktoś coś   :-gwizd wie na ten temat  :-W

dulot1970

  • Gość
Odp: code radio
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 19, 2011, 09:07:27 am »
Witam kolegów
moze mi ktoś pomóc bo w salonie JLR w Łodzi nie potrafia :-hehe powiedzieli mi ze mam radio zawieszone i tyle i rozkładaja rece..co z tym zrobic jak go zresetowac
moze ktos miał taka sytuacje  :-help

Rob_W

  • Gość
Odp: code radio
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:16:24 am »
Hmmm ... a czy nie szybciej i taniej byłoby kupić nowe radio - kupujesz, wymieniasz i po kłopocie  :-V

dulot1970

  • Gość
Odp: code radio
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:56:08 am »
myslałem nad tym... ale te z allegro tez nie maja kodów..i co wtedy?  :- pojecia stoje w tym samym miejscu...

Rob_W

  • Gość
Odp: code radio
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 19, 2011, 11:23:19 am »
A pytałeś się sprzedawców czy mają kody? Sprawdzałeś na ebay'u?
Zadzwoń może do JLR W-Wa - może oni są choć trochę inteligentniejsi od tych z Łodzi ... ;)

Offline natas1

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: code radio
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 19, 2011, 12:18:47 pm »
Witam
„dulot1970” czy mógłbyś rozebrać radio i zrobić fotkę płyty głównej radia.  Może będę wiedział, które procesory trzeba zewrzeć, aby zresetować radio.
Pozdrawiam
X-Type 2.0D 2005

dulot1970

  • Gość
Odp: code radio
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 22, 2011, 12:23:01 pm »
OK zrobie zdjecie i Ci wysle ale juz raczej po Wielkanocy pozdrawiam i Zycze Wesołych Swiąt
i mokrego dyngusa!!!  :-tylko

dulot1970

  • Gość
Odp: code radio
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 29, 2011, 12:43:20 pm »
Witam Kolegów  :-yipee  :-yipee

nareszcie radio działa!!!!! wiecie co było....
mamy takiego lokalnego elektronika od wszystkich aut,licznik kasowanie bledów,radia itp...zaniosłem do niego radio stwierdził ze było zawieszone.. kod sie zgadza patrze u niego na stole działa i gra :-yipee  :-yipee :-super
ide do Kota podłaczama tu zonk nie działa i sie wku......zdenerwowałem  :-gwizd
dzwonie przyjezdza gosc i jest w szoku, bo nie działa nic ani drgnie..i wiecie co zrobił ??
metoda prób i błedów stwierdził ze przełacznik w kierownicy robi zwarcie...odcioł zielony kabelek od wiązki i wszystko chula nawet zmieniarka CD...
tylko nie działa sterowanie w kierownicy  :-cry trudno ale musik jest w Kocie kot sie cieszy  :-yipee  :-yipee ja też  :-za

Rob_W

  • Gość
Odp: code radio
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 29, 2011, 18:20:49 pm »
tylko nie działa sterowanie w kierownicy  :-cry trudno ale musik jest w Kocie kot sie cieszy  :-yipee  :-yipee ja też  :-za

Gratulacje! :-)
A swoją drogą coś się niedobrego dzieje z tymi kierownicami, bo w moim też jest jakieś spięcie i nie działa mi tempomat :( myślałeś nad tym by ją rozebrać?  :-gwizd