Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

Jaguar XF nowy czy używany?

<< < (2/4) > >>

Jaro:
Ja też kupowałem emocjami i nie żałuję ani trochę... z całą pewnością będzie tak, żę pojeżdżę rok lub dwa, sprzedam i kupię nowego w salonie... wtedy już na cały okres trwania gwarancji :)

Static:
właśnie natknełem się na coś takiego: http://bestcarbroker.pl/ ciekawe jak przy zakupie auta od nich wyglądała by sprawa z ewentualnym serwisem u nas w kraju...

Swoją drogą na jutro jestem umówiony na jazdę próbną XF 3.0 240 KM i mój poziom ekscytacji jest porównywalny jak przed pierwszą randką heh Uśmiech

Jaguar Wrocław:
Witam, miałem okazję jeździć każdym z wymienionych przez ciebie więc opis trwałby za długo, Zapraszam zatem do kontaktu a chętnie podpowiem coś.

...a przy okazji jakbyś był zainteresowany autem nowym to dla forumowicza na pewno zrobimy cenę lepszą niz gdziekolwiek :-)

Mam używanego 2009  3 L 275 KM Portfolio granat z białą skórą. Więcej na PW.

Jaro:

--- Cytat: JaguarSzczecin w Marzec 14, 2012, 21:37:36 pm ---...a przy okazji jakbyś był zainteresowany autem nowym to dla forumowicza na pewno zrobimy cenę lepszą niz gdziekolwiek :-)

Mam używanego 2009  3 L 275 KM Portfolio granat z białą skórą. Więcej na PW.

--- Koniec cytatu ---

szkoda, że nie miesiąc temu... sam bym skorzystał chyba ;)

xp32:

--- Cytat: JaguarSzczecin w Marzec 14, 2012, 21:26:17 pm ---

...a przy okazji jakbyś był zainteresowany autem nowym to dla forumowicza na pewno zrobimy cenę lepszą niz gdziekolwiek :-)

Mam używanego 2009  3 L 275 KM Portfolio granat z białą skórą. Więcej na PW.

--- Koniec cytatu ---
Dobrze wiedzieć mimo że z drugiego końca Polski jestem :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej