Autor Wątek: Zmiana Języka  (Przeczytany 5688 razy)

Cruk

  • Gość
Zmiana Języka
« dnia: Marzec 11, 2012, 14:30:08 pm »
Witam
czytałem ze w S-Type mozna zmienic język wciskajac na dłuzej klawisz ML/km.
Mam w aucie ustawiony jezyk Włoski a za cholere nie rozumię oczym on do mnie pisze
Próbowałem zmienić język ale nie da sie nic nie wystakuje próbowałem na kilka sposobów i nie mogę zmienic na angielski:/
czy ma ktos pomysl jak zminic język w S-typie z 1999r.
dodam że po włosku wyskakuje info "MOT IN MODALIT DI EMERGANZA" - może choć ktoś wie co to znaczy

Skubi

  • Gość
Odp: Zmiana Języka
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2012, 14:40:32 pm »
Przycisk "km/ml" trzeba przycisnąć w momencie przekręcania kluczyka do pozycji II.

"MOT IN MODALIT DI EMERGANZA" - "silnik w trybie awaryjnym"

Cruk

  • Gość
Odp: Zmiana Języka
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2012, 00:55:24 am »
bardzo wielkie dzieki spróbuje odrazu po przekręceniu kluczyka zmienić
co do silnika na awaryjnym kurde brzmi groźnie:/

maras1974

  • Gość
Odp: Zmiana Języka
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2012, 16:04:43 pm »
Witam odnośnie zmiany języka, po ustawieniu angielskiego na wyświetlaczu   jak go potwierdzić aby wyświetlał komunikaty po angielsku-pozdrawiam i dzięki.(S-type r.2000)

cziff

  • Gość
Odp: Zmiana Języka
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2012, 15:00:08 pm »
Wciśnij ML/km, komputer wejdzie w wybór dostępnych języków, wybierasz język za pomocą przyciski A/B i poczekaj 3 sek.

maras1974

  • Gość
Odp: Zmiana Języka
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2012, 17:44:42 pm »
Wielkie dzięki :-super

Cruk

  • Gość
Odp: Zmiana Języka
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2012, 18:36:33 pm »
JęZyk zmieniony, dziękuję za pomoc faktycznie trzeba wcisnąć ml/km i dopiero włączyć stacyjke wysietli się możliość zmiany języka. Dziękuję i pozdrawiam.

OdynioecPL

  • Gość
Odp: Zmiana Języka
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 14, 2013, 21:15:59 pm »
Witam, rzeczywiście pojawia się wybór języka ale wduszanie przycisku a/b nic nie zmienia. Czy przycisk ml/km ma być wciśnięty w czasie naduszania ab bo niestety nie moge go zmienic z francuskiego na inny

Raf7119

  • Gość
Odp: Zmiana Języka
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 17, 2013, 14:38:45 pm »
"Display language
To change the display language, switch the ignition ON while pressing the ‘ML/km’ switch. The trip computer will display the current language.
Press the ‘ML/km’ switch repeatedly to cycle through the available languages. Once the correct language is selected, press the ‘A/B’ switch.
The new language will be selected after a delay of three seconds.
Note:
If you wish to exit the language selection function without changing the display language, you can either press the ‘RESET’ switch, wait for 10 seconds or switch the ignition OFF."