Autor Wątek: POMORSKIE i okolice potrzebny dobry warsztat X-type  (Przeczytany 3187 razy)

x-type01

  • Gość
POMORSKIE i okolice potrzebny dobry warsztat X-type
« dnia: Marzec 11, 2012, 10:24:15 am »
Witam :-help

W moim x-type skonczyło sie zawieszenie... nie działa abs, wyje pompa wspomagania, swieci sie check na komputerze pokazuje sondy i cos z napięciem. Potrzebuje dobrego serwisu gdzie sprawdza mi całe auto i dowiem sie co musze kupic i wymienic ewentualnie zregenerowac.

Zawieszenie stuka puka, tylnie koła stoja w kształcie odwróconej litery V, kierownica drży prawo lewo, ogólnie nie da sie jezdzic... Zależy mi na załatwieniu sprawy w jednym dobrym warsztacie, jeżeli nikt mi nie pomoże w woj,. pomorskim bede zmuszony jechać dalej. Z góry dzieki za pomoc, pozdr  :-thank

cobi

  • Gość
Odp: POMORSKIE i okolice potrzebny dobry warsztat X-type
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2012, 11:02:02 am »
Sam prowadzam swojego kota do odległego o 100 km szczecina.
Mechanika polecił mi kolega Jaguar-szczecin i jestem mega zadowolony.
Robił mi wszystkie tarcze,klocki,łożyska,oleje,filtry, całe zawieszenie wkładał z poliuretanu (wszystkie tuleje i gumy stabilizatora) poprawiam mi auto po nieudanej naprawie u kogoś innego (sprzęgło niedziałający abs,trakcja i check). Naprawdę godny polecenia. Ceny przystępne i niewygórowane za to obsługa pierwsza klasa.

jaguarxj6rumia

  • Gość
Odp: POMORSKIE i okolice potrzebny dobry warsztat X-type
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2012, 17:16:05 pm »
a czy bylaby mozliwosc podania jakiegos namiaru?sam czesto jezdze swoja jadzia do szczecina wiec chetnie zajrzalbym do nich.

z gory dziekuje

adrian

Pirat

  • Gość
Odp: POMORSKIE i okolice potrzebny dobry warsztat X-type
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2012, 09:36:36 am »
Ja swojego kota leczę na Rotmance