Autor Wątek: Rozbieranie drzwi Jaguar S-Type  (Przeczytany 6120 razy)

Krzysiek1985

  • Gość
Rozbieranie drzwi Jaguar S-Type
« dnia: Luty 13, 2012, 19:28:50 pm »
Witam Czy ktos moze mi napisac jak rozebrac drzwi przednie od strony kierowcy w Jaguarze S-Type z 2000 roku ??? Nie widzialem tam zadnych wkretow ani zatrzaskow a chcialem rozebrac tapicerke bo musze wymienic moduł ;) Moze mi ktos napisac jak to zrobic krok po kroku ?? Pozdrawiam ;)

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: Rozbieranie drzwi Jaguar S-Type
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2012, 19:51:27 pm »
wyciagasz gumke z podlokietnika w drzwiach - odkrecasz srube-potem odrywasz tapicerke uwazajac na kolki

Intruz

  • Gość
Odp: Rozbieranie drzwi Jaguar S-Type
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2012, 10:17:41 am »
musisz jeszcze przed tym zdemontować plastikowa obudowe klameczki i obudowe lusterka...a potem zdecydowanie pociągnąc do siebie panel

Krzysiek1985

  • Gość
Odp: Rozbieranie drzwi Jaguar S-Type
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2012, 19:49:33 pm »
A czy jak wymienie modul to nie bede musial jakos programowac alarmu , pilota czy cos ?? i czy modul musi miec taki sam numer jak mam obecnie czy wszystkie moduly od tego rocznika i modelu sa takie same i beda pasowac ??

BOGDA

  • Gość
Odp: Rozbieranie drzwi Jaguar S-Type
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2012, 00:22:55 am »
A czemu wymienisz moduł ? Ja swòj wyciądałam dawalam do elektromechnika ....cos mi tam polutował włożłam go spowrotem  i nie było zmiany .... Powiedział mi że jest jesszcze drugi moduł pod kierownicą i pewnie tam jest wada ...
Co Ci sie zepsuło ???

Krzysiek1985

  • Gość
Odp: Rozbieranie drzwi Jaguar S-Type
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 24, 2012, 19:01:23 pm »

BOGDA

  • Gość
Odp: Rozbieranie drzwi Jaguar S-Type
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 28, 2012, 12:42:27 pm »
Niestety nas dopadła inna dolegliwość ...  :( odezwij sie czy wymiana modułu pomogła ?

Krzysiek1985

  • Gość
Odp: Rozbieranie drzwi Jaguar S-Type
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2012, 19:37:32 pm »
dziekuje za pomoc juz rozebralem drzwi ;)

BOGDA napisze czy pomoglo ale w innym temacie bo ten jest o rozbieraniu drzwi ;) jutro wymieniam ten moduł drzwi kierowcy ;)

Krzysiek1985

  • Gość
Odp: Rozbieranie drzwi Jaguar S-Type
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 03, 2012, 18:59:26 pm »
Wymienilem modul na inny i fekt byl taki sam to nie wina modulu drzwi kierowcy byla .

BOGDA

  • Gość
Odp: Rozbieranie drzwi Jaguar S-Type
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 13, 2012, 22:29:20 pm »
Nie pomogło  :-thumpdown opisalam to watku : awaria pilota
Brak mi juz pomysłów  :( mam jeszce kilka modułów ... Będe je sprawdzać w kolejności .. :-V