Autor Wątek: Migajaca kontrolka DSC  (Przeczytany 4058 razy)

Krzysiek1985

  • Gość
Migajaca kontrolka DSC
« dnia: Styczeń 18, 2012, 15:53:19 pm »
Witam mam Jaguara S-Type z 2000 roku 3.0 V6 manual . Mam problem z migajacą kontrolka DSC miga mi bezprzerwy na postoju i podczas jazdy oczywiscie przy odpalonym silniku . wedlug mechanika kontrola trakcji i ABS działa bo testowalismy na sniegu wyłączenie i właczenie kontroli trakcji tez działa tyle że ciagle kontrolka miga i nie wie co to jest ?? Moze jakies propozycje ??? a i bylem u elektryka i nie ma zadnych bledow .

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Migajaca kontrolka DSC
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2012, 16:16:48 pm »
hejka, i witaj serdecznie na JaguarForumPoland

jezeli DSC mruga, oznacza to ze musisz re-kalibrowac DSC.

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php?topic=15424.0

Krzysiek1985

  • Gość
Odp: Migajaca kontrolka DSC
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2012, 17:19:46 pm »
Dziekuje za serdeczne powitanie  :) jestem tutaj nowy a auto mam dopiero od soboty i jeszcze nie wiem co i jak . Mam sporo pytan dotyczacych mojego Jaguara . Prosil bym o numer gg osoby ktore maja taki model i sie znaja troche na PW bo nie chce zakladac postow z pierdolami ani takich ktore juz byly wole zapytac na gg szybciej bedzie ;) Pozdrawiam

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Migajaca kontrolka DSC
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2012, 18:17:05 pm »
najpierw poszukaj w starych postach, uzywaj funkcje "szukaj" a jak nic nie znajdziesz to pisz smialo  ;)

Krzysiek1985

  • Gość
Odp: Migajaca kontrolka DSC
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2012, 17:11:03 pm »
Szukam dobrego elektro-mechanika z zachodniopomorskiego wielkopolski lub pomorskiego który ma odpowiedni sprzet i potrafi skalibrowac mi moduł ABS ktory odpowiada za DSC w Jaguarze S-Type 3.0V6 2000 rok . Bo u mnie w okolicy takich nie ma :-nuts Prosze o namiary telefony i adresy ;) rozwaze kazda propozycje :)