Autor Wątek: Lampy - soczewki  (Przeczytany 3269 razy)

trix

  • Gość
Lampy - soczewki
« dnia: Styczeń 04, 2012, 10:28:46 am »
Witam
Mam pewien problem, związany z lampami.
Są to lampy z soczewkami, a świecą jak by były ze świeczką w środku.
Zauważyłem, że soczewki są nie pierwszej czystości.
Macie pomysł jak to rozwiązać?
Czy jest możliwość rozmontowania klosza, tak aby wszystko wyczyścić, czy muszę oddać lampy w ręce profesjonalistów?
Czy miał ktoś podobny kłopot?

BlackV6

  • Gość
Odp: Lampy - soczewki
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2012, 11:05:35 am »
napisz do zadek07 regeneruje lampy ,poleruje i wymienia mocowania jeśli są połamane ,a tak z mojej strony kup porządne firmowe żarówki to się lekko poprawi jakość światła no chyba że i one nie pomagają

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: Lampy - soczewki
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2012, 13:01:29 pm »
Albo zrob tak jak ja czyli odezwij sie do kolego zadka07 i zapytaj czy nie ma soczewek pod xenon. Ja kupilem od niego taki zestawik z palnikami i starterami. Wyjalem soczewki h1 i wsadzilem xenon. Spryskiwacze płaskie od bmw (bo bardziej mi sie podobaja) i jest pieknie wszystko pasuje idealnie a koszt nieporównywalnie niższy do całych lamp.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

Offline szibel

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Lampy - soczewki
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2012, 22:05:53 pm »
luko_j mógłbyś napisać ile wyszedł cię taki zestaw? Możesz przesłać zdjęcie zderzaka ze spryskiwaczami?

Pzdr.
szibel

Trigojunior

  • Gość
Odp: Lampy - soczewki
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2012, 14:23:38 pm »
Też bym się z chęcią dowiedział jak wygląda koszt przerobienia na "zenony" i jak rozwiązujecie sprawę "samopoziomowania "???

BlackV6

  • Gość
Odp: Lampy - soczewki
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2012, 14:59:01 pm »
Chodzi tu głownie o zestaw HID dostępny na naszych aukcjach ,czy to legalne hmm raczej nie , spryski da sie zamontować ,samopoziomowanie ? po co skoro nie przerabiasz reflektora a tylko wymieniasz zarowke na zarnik i montujesz gdzies na opaskach zaciskowych przetwornice .







Adamski35a

  • Gość
Odp: Lampy - soczewki
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2013, 00:07:30 am »
Ja zamontowalem zestaw hdi h1 6000 problem zniknął koszt około 30 funtów jak chcecie udostępnienie fotki pozdrawiam