Autor Wątek: tuleje wahaczy  (Przeczytany 1908 razy)

Paulo

  • Gość
tuleje wahaczy
« dnia: Grudzień 04, 2011, 10:38:34 am »
mój mechanik stwierdził konieczność wymiany tulejek w wahaczach. Przednie są łatwo dostępne, z tyłem gorzej. W "sklepie V12" są zestawy poliuretanowe - wymieniał ktoś? warto? Mój kot to 4,2 z 2003 roku.

 

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: tuleje wahaczy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2011, 11:11:34 am »

Paulo

  • Gość
Odp: tuleje wahaczy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2011, 12:00:23 pm »
...w takim razie co polecacie? Mam nadzieję, że ktoś wymieniał tuleje w wahaczach.....

BOGDA

  • Gość
Odp: tuleje wahaczy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2011, 14:17:40 pm »
widzę że stałam się legenda :)
moim zdaniem tylne można robić z poliuretanu lub je regenerować ... padły ci górne czy dolne wahacze ? ...nie polecam przednich dolnych wahaczy ....

jeśli są w sprzedaży na V12 to są sprawdzone - nie znam właściciela ale to podobno facet który bublem nie handluje ( dlatego dolnych - tych "moich"  nie ma w sprzedaży z PU- i zresztą to mądra decyzja ) ...

Paulo

  • Gość
Odp: tuleje wahaczy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2011, 15:29:39 pm »
Bogda,

mój zaklinacz kota twierdzi, że trzeba zrobić po całości....dostałem wycenę wymiany tulejek która przypomina wymianę całych wahaczy. BTW - kto Ci serwisuje mruczka?

BOGDA

  • Gość
Odp: tuleje wahaczy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2011, 16:01:22 pm »
ja akurat ściągałam całe wahacze -znaczy mój mechanik i wysyłałam na swój koszt całe wahacze  do Olkusza ... oni mi wymieniali tuleje , potem mechanik założył wahacze ..
do tego nadaje się każdy mechanik mogę Ci go polecić o ile mieszkasz w moich okolicach 

BOGDA

  • Gość
Odp: tuleje wahaczy
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2011, 16:09:55 pm »
na e-bay Twoje wahacze klarują się cenowo  koło 2 tys .... taka cena za usługę od mechanika ..to chyba lekka przesada