Autor Wątek: Nakrętki do alufelg  (Przeczytany 4066 razy)

benjamin

  • Gość
Nakrętki do alufelg
« dnia: Listopad 08, 2011, 13:00:32 pm »
Chciałem wymienić w swoich ixsie nakrętki od kół, posiadam alufelgi a na allegro znalazłem takie o to śruby
http://allegro.pl/nakretki-do-kol-felg-jaguar-felgi-aluminiowe-i1900106885.html
niby jest napisane że do alufelg ale czy nie powinny być z podkładkami takie płaskie? a nie stożkowe jak na zdjęciach? czy nakrętki kupić w aso? czy można gdzie indziej?

kolka

  • Gość
Odp: Nakrętki do alufelg
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2011, 21:03:02 pm »
w originale są z podkładkami i coś za tanie w tej cenie kupowałem do felg stalowych poszukaj w sklepach z felgami

andrew140785

  • Gość
Odp: Nakrętki do alufelg
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2011, 23:00:19 pm »
Te nakrętki są do innych otworów niż te które mają oryginalne  felgi. jeśli chcesz śruby do felg oryginalnych to muszą być płaskie i "pływające" czyli mające ruchomą podkładkę.
Popytaj u gości z allegro sprzedających felgi itp rzeczy używane do X-ów ;D

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: Nakrętki do alufelg
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2011, 23:50:02 pm »
kupowalem dzisiaj na alledrogo po 8 pln uzywki( z plaska podkladka ) w ASO Karlik po 66 i tylko 3 dni czekania

benjamin

  • Gość
Odp: Nakrętki do alufelg
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 15, 2011, 16:04:26 pm »
Jeśli to komuś pomoże to nakrętki pasują od toyota/lexus są identyczne płaskie z podkładką pływającą M12X1,5  średnica tulejki 18MM średnica podkładki 30MM wysokość nakrętki 38MM jedynie  na klucz 21 a nie 19 ja zmieniłem wszystkie na takie 7-9 pln szt (nowe) chromowane bez tych nakładek aluminiowych także myślę że będą trwalsze, a na pewno są dużo tańsze ;)