Autor Wątek: problemy z drzwiami  (Przeczytany 2748 razy)

czeslaw

  • Gość
problemy z drzwiami
« dnia: Listopad 01, 2011, 21:50:58 pm »
Witam przy otwieraniu drzwi z pilota drzwi pasarzera są zamknięte ,mogę je otworzyc tylko ręcznieod środka .Czy ktoś ma jakąś wiedze .Dzięki  i pozdrawiam.

Offline bodi

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 605
Odp: problemy z drzwiami
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2011, 22:48:49 pm »
cześć
nie wiem czy masz tak samo, ale chyba wszyscy tak mają
u mnie jest tak, że jak raz naciśniesz otwieranie na pilocie to tylko drzwi kierowcy się odblokowują
natomiast pozostałe drzwi odblokowują się jak ten sam przycisk naciśnie się drugi raz
to tyle

no chyba, że u Ciebie jest inaczej
2004 X-Type V6 3.0 AWD Automatic Black on black

czeslaw

  • Gość
Odp: problemy z drzwiami
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2011, 00:04:08 am »
ok to jest jasne że  po pierwszym razie są otwarte drzwi kierowcy po następnym pozostałe i tu jest kłopot bo wszystkie są otwarte a drzwi pasażera nie  >:(

zadek07

  • Gość
Odp: problemy z drzwiami
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2011, 06:44:15 am »
To jest jakas wada fabryczna bo w bardzo duzo X-ach tak jest. Potem juz nawet od srodka nie bedziesz potrafil otworzyc tych drzwi. Pomaga jedynie wymiana zamka na jakis sprawny

cobi

  • Gość
Odp: problemy z drzwiami
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2011, 10:14:30 am »
cześć
nie wiem czy masz tak samo, ale chyba wszyscy tak mają
u mnie jest tak, że jak raz naciśniesz otwieranie na pilocie to tylko drzwi kierowcy się odblokowują
natomiast pozostałe drzwi odblokowują się jak ten sam przycisk naciśnie się drugi raz
to tyle

no chyba, że u Ciebie jest inaczej

Ja mam tak samo jak u kolegi.
Raz to tylko dzwi kierowcy, a za drugim razem reszta.

ktr

  • Gość
Odp: problemy z drzwiami
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 02, 2011, 15:10:21 pm »
A ja po jednym naciśnięciu otwierania w pilocie mam od razy wszystkie drzwi otwarte, łącznie z bagażnikiem. I to mi się podoba. Pierwsze słyszę, żeby otwierały się tylko drzwi kierowcy.

czeslaw

  • Gość
Odp: problemy z drzwiami
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 02, 2011, 20:11:34 pm »
Tak mam po pierwszym kliknięciu otwierają się drzwi kierowcy po następnym reszta.Problem zlokalizowalem w zamku jest sterowanie elektryczne  i to jest problem ale mam zamek i może w sobote wymienię i rozbiorę stary  chcę zobaczyć jak to działa napiszę jak to wygląda od środka Pozdrzwiam

czeslaw

  • Gość
Odp: problemy z drzwiami
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 07, 2011, 20:28:22 pm »
I po kłopocie wymieniłem cały zamek i jest ok cała operacja trwała około godziny .rozebrałem stary w drobny mak i wiem gdzie był problem w środku sa dwa małe włączniki działają jak krańcówki i jedna z nich odpowiada  za otwieranie ale padła może i jest to do wymiany ale dostałem za małe pieniądze drugi więc nie będę z tym walczyl Pozdrawiam