Autor Wątek: Co to za kabelki???  (Przeczytany 1798 razy)

swanyadi

  • Gość
Co to za kabelki???
« dnia: Wrzesień 05, 2011, 22:28:23 pm »
Każdy wie gdzie jest podłokietnik . Pod nim jest schowek . Odkręciłem schowek podniasłem a tu jakieś kabelki. Jeden to +i - jakieś zasilanie sprawdziłem 12V   . Drugi kabelek to już więcej bo ok 6 pinów . Ktoś mądry wie do czego to?
 Ja stawiam na tel a wy?

Adam

Offline makek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 164
Odp: Co to za kabelki???
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2011, 06:36:20 am »
W moim schowku jest gniazdo 12V i puszka z gniazdem do podłączenia telefonu.
S-type 4.2
Marek 693 440 715

champagne

  • Gość
Odp: Co to za kabelki???
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2011, 11:34:46 am »
Mam pytanie do "Makek":
Czy w Twoim S-type gniazdo 12V w schowku podłokietnika jest podświetlane?
Bo u mnie nie świeci, jak rozebrałem ten schowek i dostałem się do tego gniazda od środka to nie znalazłem żadnej oprawki od żaróweczki, no i teraz nie wiem czy w tym miejscu nie ma podświetlania czy poprzedni właściciel tam grzebał i coś schrzanił.
 :-help

Offline makek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 164
Odp: Co to za kabelki???
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2011, 12:25:41 pm »
Nie ma podświetlenia. Do gniazda podłączone są dwa przewody, w przypadku podświetlenia (chyba) powinien być dodatkowy "cienki" przewód, w którym napięcie pojawia się po załączeniu świateł.
S-type 4.2
Marek 693 440 715

swanyadi

  • Gość
Odp: Co to za kabelki???
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2011, 21:07:41 pm »
Ja w schowku nie mam żadnego podświetlenia. Nawet nie wiedziałem że może być. To teraz już wiem. Te dwa grubsze to będzie 12v a reszta to bedzie do tel. A ja wyciągnełem zapalniczke i tam wtykam Gps-a. Coś mi od początku nie pasowało bo tam jakoś nieporęcznie jest. Teraz to sobie sam zrobie dodatkowe gniazdko 12V .Dzięki za odp  :-clap :-clap


   Adam