Autor Wątek: Kratki nawiewu w X-Type  (Przeczytany 3498 razy)

ghrh

  • Gość
Kratki nawiewu w X-Type
« dnia: Sierpień 29, 2011, 11:09:53 am »
Witam, czy kratki nawiewu w X-Type da się jakoś łatwo zdemontować? W moich poodpadały wszystkie pionowe listewki, chciałbym je jakoś naprawić lub wymienić bez fatygowania fachowców. Dzięki za pomoc.

lexxus

  • Gość
Odp: Kratki nawiewu w X-Type
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2011, 22:06:32 pm »
jeśli mówisz o kratkach umieszczonych na środku to musisz wyciągnąć całe drewno kratki są do niego przymocowane a drewno jest na zatrzaskach trzeba ciągnąc z wyczuciem aby nic nie złamać

ghrh

  • Gość
Odp: Kratki nawiewu w X-Type
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2011, 22:16:28 pm »
Problem jest ze wszystkimi kratkami na desce. Dzięki za podpowiedź, przyjrzę się temu w wolnej chwili.

cobi

  • Gość
Odp: Kratki nawiewu w X-Type
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2012, 21:34:13 pm »
A te boczne jak się wyciąga? Też drewno trzeba zdejmowac?
Chodzi mi o tą od pasażera nad schowkiem.

BlackV6

  • Gość
Odp: Kratki nawiewu w X-Type
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2012, 22:45:34 pm »
pytałem oto wcześniej jak to się demontuje bo środkowe mi się zapadły ,bez problemu idzie zdemontować te drewno ja szarpłem za kratke nawiewu i wyskoczylo ładnie bez połamania  ;D

cobi

  • Gość
Odp: Kratki nawiewu w X-Type
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 30, 2012, 12:07:45 pm »
Tak tylko pod tym drewnem co ja musze zdjąć jest poduszka  :-kogutki
Zebym nią w głowę nie dostał. Odpiąć lepiej aku?

zadek07

  • Gość
Odp: Kratki nawiewu w X-Type
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 30, 2012, 13:05:06 pm »
A po co masz zdejmowac poduszke? Normalnie sciagsz drewno i odkrecasz kratke 5 minut roboty

tares56

  • Gość
Odp: Kratki nawiewu w X-Type
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 07, 2012, 20:45:37 pm »
Proszę opiszcie trochę dokładniej jak zdjąć zaślepkę tę drewnianą od poduszki pasażera. gdzie podważyć, czym, jak mocno. Po prostu nie chcę nic połamać.
Chcę ją zdjąć, żeby wymontować kratkę nawiewu, bo strasznie trzeszczy i doprowadza mnie do szału. Może uda się to jakoś wyeliminować. :-help

Offline maksiu

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Kratki nawiewu w X-Type
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 08, 2012, 03:04:36 am »
podłączę się tutaj z jednym pytaniem: czy regulacja nawiewu w kratce na lewo od strony kierownicy działa wam tak samo jak reszta, bo u mnie 'zamyka' się tylko do połowy (nie mogę przekręcić pokrętła do samego dołu)
X-Type 2.0D 2004

BlackV6

  • Gość
Odp: Kratki nawiewu w X-Type
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 08, 2012, 07:52:20 am »
Bo pewnie ktoś już to demontował i jak skladal do kupy suwak byl w zlej pozycji ,zobacz czy czasem krfatka nie jest juz zamknieta w tej polowie :)