Autor Wątek: mała antenka na dachu x300  (Przeczytany 2117 razy)

Offline zachradek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 180
mała antenka na dachu x300
« dnia: Sierpień 18, 2011, 23:49:18 pm »
 witam mam małe pytanko takie może trochę głupie  i dziecinne :- pojecia. składam  x300 po lakierowaniu  i zastanawiam się do czego służy mała antenka na dachu bo w moim aucie najprawdopodobniej nawet nie była podłączona . jeżeli ma być, to gdzie należy ja podłączyć ? kabel leży zaizolowany z przodu od strony  pasażera wraz z białym kablem który wychodzi  z wiązki z pod  tylnej kanapy ??????  ?

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: mała antenka na dachu x300
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2011, 23:56:55 pm »
hej, x300 nigdy nie mial zadnych dachowych anten, jezeli u ciebie na dachu jest antenka, to oznacze ze bylo
ona domonotowany do nieseryjnego telefonu. x300 ma orygynalna antenka do telefonu naklejony na tylnej
szybe.

booschmen

  • Gość
Odp: mała antenka na dachu x300
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2011, 23:57:28 pm »
Pod antena na szybie jest napis "securit..." cos tam wiec wnioskuje iz to albo antena od alarmu lub jak to w niektorych przypadkach od telefonu przynajmniej ja tez ja mam a pod popielniczka mam koncowke anteny do telefonu a oprocz tej od radia i tej na dachu innej nie znalazlem. Wiec to pewnie jedna z tych rzeczy.

PS: "Kogutki" mnie wyprzedzil:D wlasnie i na szybie nie dachu, czyli ze trafilem z tym telefonem;p

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: mała antenka na dachu x300
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 19, 2011, 00:13:01 am »
"Sikurit" nazywa sie producent szklo do samochodu.

booschmen

  • Gość
Odp: mała antenka na dachu x300
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 19, 2011, 09:58:28 am »
I tutaj "Kogutki" musze Cie zmartwic, u mnie producent szyb to "Triplex" a toz pod antena ida dwa paski jakby od podgrzewania i na koncu jednego dokladnie jest napisane "HIGH SECURITY ANTENNA USA"

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: mała antenka na dachu x300
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 19, 2011, 16:30:04 pm »
prawdasz prawdasz. ale napis "high security antena" to taki chwyt marketingowy. to jest antena od telefonu.