Autor Wątek: Proszę, Ratunku Pomocy  (Przeczytany 3820 razy)

Jag-Greenhorn

  • Gość
Odp: Proszę, Ratunku Pomocy
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 09, 2011, 00:31:57 am »
albo tutaj:

http://www.britishparts.co.uk/.sc/ms/cat/Jaguar%20XJ40

najpierw sprawdz czy z nowa wtyczka bedzie zapalal. potem bierz sie do baku. wykluczaj blad po bledzie. nie wiem czy to podlaczenie pompy do 12v takie pomyslne bylo. w najgorszym scenario to pompa wysiadla... to zabawa troche bardziej droga...

nie zapomni za kazdym razem jak sie pradem bawisz sprawdzic czy bezpieczniki sa wszystkie ok. jak o elektryke w jagu chodzi to ja juz sobie naprawde wszystko potrafie wyobrazic.

Offline Dominiko19

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 367
Odp: Proszę, Ratunku Pomocy
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 09, 2011, 14:27:44 pm »
Udało się wyciągnąć bak ale 2 dni walczyłem w końcu obwiązałem go linami i wyciągnąłem 2 autem powoli na tyle aby móc wyjąć pompę. Znam już przyczynę.... Pompa sama w sobie mechanicznie była sprawna ale podłączenie jej było skandaliczne:


Uploaded with ImageShack.us

Tu na zdjęciu widać ułamaną blaszkę do wsuwki do której był dolutowany przewód z gigantyczną ilością cyny a 2 blaszka nie miałą wsuwki i też była kula cyny która się ruszała, mało tego jeden przewód był zesztukowany na 2 cm, poprostu skręcony palcami z 2 tak, żenie miały dobrego styku i się ruszały. Nie wiem czy kupować nową pompę czy da się ten wąs jakoś dorobić co sądzicie??? .Dodam, że pompa ma 2 lata, były właściciel ją wymieniał mam na nią rachunek z datą.
Kocia moc :)

Offline Dominiko19

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 367
Odp: Proszę, Ratunku Pomocy
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 09, 2011, 15:27:09 pm »
Jeszcze jedno pytanie ile Bar ma pompa do Jaguara?
Kocia moc :)