Autor Wątek: XKR-S w Top Gear  (Przeczytany 4102 razy)

Przemek

  • Gość
XKR-S w Top Gear
« dnia: Lipiec 19, 2011, 16:11:39 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=eMahkopfgIA&feature=player_embedded

Pomimo ,że GT-R jest szybszy, pakowniejszy i tańszy zdecydowanie wybrał bym Jaga  :-tylko

red jaguar

  • Gość
Odp: XKR-S w Top Gear
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2011, 17:35:48 pm »
Ja także, lecz to tylko marzenie :-\ Program, jak zawsze super :-super

Offline Michal_C

  • JCP Art - Master
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.357
  • Moja obecna
Odp: XKR-S w Top Gear
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2011, 18:39:36 pm »
Ja bym wlasnie wybral GTR. Ten Jaguar faktycznie jest bomba, ale 100tys funtow? Za tyle mozna kupic dobre Ferrari.
I chyba najwazniejsze, w przeciwienstwie do C-X75, ktory jest zbudowany od podstaw by "bic rekordy", XKRS jest dzentelmanem w trampkach tak jakby. Z samochodu GT z klasa, zrobili wyscigowke. Mi to srednio pasuje szczerze mowiac. Ja bym nie dal dodatkowych 30tys funtow tylko po to, by miec samochod z dusza. To mam za 3 tysiace w swoim XJ.

PS. No, chyba ze bym mial drukarke pieniedzy, wtedy owszem :-V
IF IGNORANCE IS BLISS, WHY AREN'T THERE MORE HAPPY PEOPLE?

Offline aru

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 659
Odp: XKR-S w Top Gear
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2011, 09:44:26 am »
Nie wiem dla kogo jest ten XKR-S. Ja wybrałbym "zwykłego" XKR-a - to piękny i wystarczająco mocny samochód GT cały czas z klasą.
XKR-S się stara, jest duuużo droższy, ale i tak mu nie wychodzi. W starciu z GTR-em nie przegrał, ale został upokorzony. Nie widzę sensu w wydawaniu prawie 20 tys. funtów więcej za lepsze sportowe osiągi, żeby później być objechanym przez nissana...
XK8 (X100) 4.2 V8

Hekatonpsychos

  • Gość
Odp: XKR-S w Top Gear
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2011, 09:48:19 am »
No tak, ale ten nissan i tak by Cię objechał i tak ;)

Offline aru

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 659
Odp: XKR-S w Top Gear
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2011, 09:51:19 am »
I właśnie o to chodzi: jak już mam byc objechanym to wolę mieć w kieszeni 20 tys funtów na piwo, żeby się pocieszyć  :-hehe
A jak zależałoby mi tylko na sportowej jeździe to kupiłbym GTRa
XK8 (X100) 4.2 V8

Hekatonpsychos

  • Gość
Odp: XKR-S w Top Gear
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 20, 2011, 09:58:41 am »
Jakbym miał 100 tys. funtów na samochód, to pewnie i na pocieszające piwo by się znalazło - ale rozumiem Cię doskonale ;)

robek1965

  • Gość
Odp: XKR-S w Top Gear
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 20, 2011, 15:44:18 pm »
no i jest afera :-hehe

Cytuj
"Jaguar jest bardzo szybki i bardzo, bardzo głośny. Na zakrętach będzie chował swój ogon szybciej niż George Michael" - powiedział przed kamerami prowadzący "Top Gear".

Jeden z fanów piosenkarza pokazał mu fragment programu na Twitterze. Gwiazdor szybko zareagował na słowa Jeremy'ego Clarksona, oskarżając go o homofobię.

"Panie Clarkson, nigdy nie kwestionowałem pańskiej orientacji seksualnej i pana niebotycznego heteroseksualizmu. Nigdy nie miałem zamiaru pana obrażać, jednak teraz to zrobię. Jest pan homofobicznym f**tem o urodzie knura" - napisał wokalista.

3style

  • Gość
Odp: XKR-S w Top Gear
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 21, 2011, 22:35:25 pm »
A ja jak bym miał więcej kasy to Sprawiłbym sobie Bentleya Arnage  ;D i Daimlera Super V8. Tyle w temacie limuzyn  :-A