Autor Wątek: Dziwne zachowanie kierunkowskazow w x300  (Przeczytany 2669 razy)

booschmen

  • Gość
Dziwne zachowanie kierunkowskazow w x300
« dnia: Lipiec 04, 2011, 21:48:22 pm »
Witam, ostatnio zauwazylem iz moje kierunkowskazy dzialaja w dziwny sposob tzn: po wlaczeniu kierunkow w lewo czestotliwosc migania jest normalna
po wlaczeniu kierunku w prawo pierwsze dwa, trzy razy tez jest normalnie potem dwa razy szybciej jakby ktoras zarowa byla spalona
po wlaczeniu swiatal awaryjnych to samo dwa, trzy razy normalnie potem szybko, albo caly czas normalnie.
Sprawdzalem i jesli migaja szybko to wszystkie lampki sie swieca (tzn wszystkie lampy kierunku) nie zeby ktoras zarowka nie swiecila zacinal sie tylko prawy przedni kierunek ale juz zostalo to poprawione niestety nie przeszla mu dolegliwosc czy to wina jakiegos sterownika ewentualnie ktorego?

Rochus M

  • Gość
Odp: Dziwne zachowanie kierunkowskazow w x300
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2011, 17:55:08 pm »
Boczny kierunkowskaz sprawdz.

booschmen

  • Gość
Odp: Dziwne zachowanie kierunkowskazow w x300
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2011, 19:00:14 pm »
Wszystkie swieca boczne rowniez

PiotrekXJ

  • Gość
Odp: Dziwne zachowanie kierunkowskazow w x300
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2011, 22:54:24 pm »
Miałem tak samo. Ściągnij zderzak i po prawej stronie gdzieś w okolicach zbiornika płynu ze spryskiwaczami będzie duża kostka, w moim przypadku wystarczyło przeczyścić, a potem spiąć trytutką, bo nie chciała stykać jak powinna.

booschmen

  • Gość
Odp: Dziwne zachowanie kierunkowskazow w x300
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2011, 23:52:04 pm »
Zdjac zderzak hahahah dobrze powiedziane a od ktorej strony sie do niego zabrac bo ja ta kostke juz znalazlem i jest w jak najlepszym stanie bo nie dziala mi tez pompka w spryskiwaczach i wtedy ja znalazlem ale po zciagnieciu dolnej oslony a jeszcze jedno kierunkowskaz w prawo i awaryjne dzialaja z normalna predkoscia po zgaszeniu silnika:O

PiotrekXJ

  • Gość
Odp: Dziwne zachowanie kierunkowskazow w x300
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 06, 2011, 01:05:33 am »
Dokładnie takie same objawy miałem, po za spryskami, tylko, że z prawej strony. Kostka również u mnie wygląda nienagannie do momentu, kiedy zauważyłem, że można ją ścisnąć jeszcze mocniej i wtedy usterka znika. Zdjęcie zderzaka to czysta przyjemność, wyciągasz obrysy i migacze, odpinasz kable, śruby mocujące są we wnęce tej z kratką jakby od góry, odkręcasz dwie i sru zderzak na glebie, wszystko zajmuje jakieś 8min wliczając przerwę na papierosa w trakcie.

booschmen

  • Gość
Odp: Dziwne zachowanie kierunkowskazow w x300
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2011, 01:29:32 am »
I podejrzewam iz do spryskow tez sie dostane ta droga, warto sprawdzic:)

booschmen

  • Gość
Odp: Dziwne zachowanie kierunkowskazow w x300
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 19, 2011, 10:04:19 am »
Mam takie pytanie bo wlasnie mam zamiar zabrac sie za zciagniecie zderzaka bo kierunek juz calkiem zjadlo o czym poinformowal mnie wczoraj Pan policjant naszczescie tylko slownie, czy jesli mam odpiete obrysy (tzn nei sa podlaczone do nich zadne kable to moge ich nie wyciagac i po zdjeciu zderzaka nic nie urwe?