Autor Wątek: Podwójny dzwiek zamykania z pilota przy otwartych drzwiach - przeprogramowanie  (Przeczytany 5206 razy)

Sonix

  • Gość
Witam,
Mam takie pytanko..
Czy IDSem da sie zaprogramować by X-Type przy zamykaniu/otwieraniu go z pilota wydawał taki podwójny dźwięk klaksonu, jak to ma miejsce gdy nie zamkniemy drzwi, maski, czy klapy i próbujemy zamknąć samochód pilotem.

A moze jest prostsza metoda, bez mieszania do tego IDSa?

Z gory dzieki :)

PS. Ten podwójny sygnał jest spoko ;)

hiszpann

  • Gość
Odp: Podwójny dzwiek zamykania z pilota przy otwartych drzwiach - przeprogramowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2011, 22:33:00 pm »
nawet jeśli mam  wszystko pozamykane i nacisne pilota dwa razy,(ale tylko przy zamykaniu) to zawsze jest ten podwujny dżwięk(niczego nie ustawiałem tak  było,a odkryłem to zupełnie przypadkowo)

Trigojunior

  • Gość
Odp: Podwójny dzwiek zamykania z pilota przy otwartych drzwiach - przeprogramowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2011, 23:15:41 pm »
to może faktycznie ktoś podpowie czy jest możliwość ustawienia czegoś takiego bo u mnie też jest cisza przy zamykaniu/otwieraniu...jedynie słychać siłowniki

Offline bodi

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 605
Odp: Podwójny dzwiek zamykania z pilota przy otwartych drzwiach - przeprogramowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2011, 01:01:06 am »
podłączam się do pytania (też mam ciszę, a fajnie byłoby żeby jakiś dźwięk dawał znać, że samochód uzbrojony bo z dalszej odległości to już nie słychać tych siłowników ryglujących drzwi). Czasami tak mam, że odejdę już kilkanaście, kilkadziesiąt metrów od samochodu i nie pamiętam czy go zamknąłem i z takiej odległości już nie słychać nic.
2004 X-Type V6 3.0 AWD Automatic Black on black

Sonix

  • Gość
Odp: Podwójny dzwiek zamykania z pilota przy otwartych drzwiach - przeprogramowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2011, 13:11:35 pm »
nawet jeśli mam  wszystko pozamykane i nacisne pilota dwa razy,(ale tylko przy zamykaniu) to zawsze jest ten podwujny dżwięk(niczego nie ustawiałem tak  było,a odkryłem to zupełnie przypadkowo)

Czyli się da, pytanie tylko jak tu uaktywnić..

Offline bodi

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 605
Odp: Podwójny dzwiek zamykania z pilota przy otwartych drzwiach - przeprogramowanie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2011, 19:49:42 pm »
u mnie jest jeden klakson jak nacisnę 2 razy przycisk zamykania w pilocie
ale jak dla mnie wcale fajnie to nie brzmi
normalny klakson (wydaje mi się, że jest trochę za głośny)
ktoś pisał, że ten podwójny jest fajny
szkoda, że go nie słyszałem
2004 X-Type V6 3.0 AWD Automatic Black on black

hiszpann

  • Gość
Odp: Podwójny dzwiek zamykania z pilota przy otwartych drzwiach - przeprogramowanie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 14, 2011, 17:58:32 pm »
ten podwójny to właśnie takie dwa krótkie klaksoniki

pryjom

  • Gość
Odp: Podwójny dzwiek zamykania z pilota przy otwartych drzwiach - przeprogramowanie
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 23, 2011, 22:11:27 pm »
u mnie w samochodzie jest tak ze jak zamykam to mi nic nie trabi zaden klakson a jedynie wydaje dzwiek jak mam niedomkniete jakieś drzwi wtedy daje podwójny sygnał

Offline strawinski

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 542
  • Daimler Six
Odp: Podwójny dzwiek zamykania z pilota przy otwartych drzwiach - przeprogramowanie
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 24, 2011, 01:16:35 am »
a mruganie kierunków wam nie wystarcza?
bardzo to nieprzyjemne jak sąsiad o 6 rano wsiada do auta i pieprzony podwójny sygnał zakłóca spokój.
no chyba, że ktoś chce na siebie zwrócić uwagę?
po to Jaguar zrobił to cicho by właśnie unikać takich sytuacji, w fiacie uno po tuningu to rozumiem...

lexxus

  • Gość
Odp: Podwójny dzwiek zamykania z pilota przy otwartych drzwiach - przeprogramowanie
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 24, 2011, 19:52:09 pm »
a mruganie kierunków wam nie wystarcza?
Amen . dodatkowo nie wiadomo czy trąbi bo tak ma byc czy tez trąbi bo się nie zamknął zamek...