Autor Wątek: Pytanie o wiarygodność allegrowicza  (Przeczytany 2602 razy)

booschmen

  • Gość
Pytanie o wiarygodność allegrowicza
« dnia: Czerwiec 18, 2011, 00:05:56 am »
Witam, mam takie pytanie odnosnie allegrowicza o nicku "lolek" czy mial juz ktos z nim wiecej niz raz do czynienia gosc jest z szamotol kolo poznania. Ja mialem okazje kupic od niego mocowanie pletwy rozrzadu i tranzakcja byla wiecej niz wzorowa ale to tylko mocowanie a bede potrzebowac bloku i glowicy do X300 a najlepiej calego motoru a jak sami wiecie to nie paczka papierosow z tad moje obawy, ja osobiscie moge jak narazie powiedziec o tym sprzedawcy w superlatywach ale moze ktos ma odmienne zdanie bede wdzieczny za kazda opinie.

Offline Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.283
Odp: Pytanie o wiarygodność allegrowicza
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2011, 03:54:58 am »
Jeśli miałbym kupić silnik to nie kupiłbym od handlarza, tylko od osoby co miała dzwon, nie miała autocasca i chce odzyskać choć część pieniędzy. A handlarz jak to handlarz, kupuje najtańsze auto, zazwyczaj z mega przebiegiem, aby tylko zarobić.
Jest XE MY20, XJ6 BRG MY95
Był X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996

Offline saulinek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 819
  • najbardziej z kotow lubie jaguary
Odp: Pytanie o wiarygodność allegrowicza
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2011, 06:54:37 am »
Witam, mam takie pytanie odnosnie allegrowicza o nicku "lolek" czy mial juz ktos z nim wiecej niz raz do czynienia gosc jest z szamotol kolo poznania. Ja mialem okazje kupic od niego mocowanie pletwy rozrzadu i tranzakcja byla wiecej niz wzorowa ale to tylko mocowanie a bede potrzebowac bloku i glowicy do X300 a najlepiej calego motoru a jak sami wiecie to nie paczka papierosow z tad moje obawy, ja osobiscie moge jak narazie powiedziec o tym sprzedawcy w superlatywach ale moze ktos ma odmienne zdanie bede wdzieczny za kazda opinie.
osobiscie Lolka znam kupilem od niego sporo gratow  nawet Daimlera pomogl mi kiedys zalatwic ,kupilem od jego sasiada.zbytnio problemow nie mam.podejrzewam ze nawet bylaby mozliwosc u niego silnik wlozyc .napewno da gwarancje jakos,ja bym sie nie obawial.kiedys sie udzielal na niebieskim forum teraz sie ograniczyl do ogloszen ze sprzeda czesci.uwazam ze to uczciwy chlopak.jak masz nie daleko to mozesz podjechac i obejrzec silnik napewno mozna odpalic.ja jezdzilem z bstoku to troche mialem km.osobiscie polecam.pozdrowienia :-super
daimler xj40 4.0 1992
x300 v12 1995r.sprzedany,polowanie na xjs-a
saab 9-5 2007 260KM.

booschmen

  • Gość
Odp: Pytanie o wiarygodność allegrowicza
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2011, 09:47:06 am »
Rozmawialem z nim wczoraj telefonicznie, ma wlasnie silnik do xjr-a x300 wystawiony na allegro za 4000zl, auto bylo nasza krajowka wlasnie po wypadku z przebiegiiem ok 120tys. O wymiane rowniez pytalem powiedzial ze to koszt rzedu 1000zl i ok 4 dni pracy i ze dopiero z poczatkiem lipca mialby czas. Co do podjechania i ogladniecia to jestem z krakowa wiec mam tam jakies 500km w jedna strone (wiec raczej sobie odpuszcze wypad na paczki;p) dlatego moje pytanie o niego na forum zeby zaoszczedzic drogi.