Autor Wątek: Zarowki stopu - co dwa tygodnie nowa?  (Przeczytany 1946 razy)

Offline Michal_C

  • JCP Art - Master
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.357
  • Moja obecna
Zarowki stopu - co dwa tygodnie nowa?
« dnia: Czerwiec 17, 2011, 23:10:12 pm »
Zarowki stopu mi padaja jak muchy. Przynajmniej tak to wyglada. Dwa tygodnie temu mialem przeglad, na ktorym mi wymienili obie zarowki stopu. Tydzien przed przegladem sam je tez wymienilem, bo raz dzialaly, 100metrow dalej juz nie. I tak na zmiane. Dzisiaj znowu to samo, wie ktos o co chodzi? Zawsze stopy padaja tylko. Dzisiaj w trakcie pol godziny jazdy, co minute dzialaly oba, albo jeden tylko. Jest jakis przekaznik moze od stopow? Czy caly komp od swiatel wymienic? :-zly
IF IGNORANCE IS BLISS, WHY AREN'T THERE MORE HAPPY PEOPLE?

booschmen

  • Gość
Odp: Zarowki stopu - co dwa tygodnie nowa?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2011, 23:51:43 pm »
Ja na poczatek zaczal bym od wyciagniecia calej tej obudowy w ktorej sa one zamocowane, odpieciu jej od wszystkich kostek(aby nie zrobic zwarcia), a nastepnie wyciagnal zarowki od stopu i bardzo cieniutkim srubokretem(plaskim) podgial blaszki ze stykami od plusa te na dole to nie problem lekko podnosi sie je do gory natomiast moze juz byc wyrobione gniazdo masy wiec trzeba gdzies tam znalezc szczeline w tym plaszczu ktory otacza zaozwke tzn ten metalowy uchwyt w ktorym zerowka siedzi po jej wlozeniu i tam lekko odgiac ja do wewnatrz i powinno dzialac. Bo jak jedziesz to na dziurach ktorych u nas nie brakuje zarowka raz styka raz nie;/ chyba ze po wyciagnieciu tzw uszkodzonej jest ona spalona to wtedy szukal bym w tym czy np nie dostaje zbyt wysokiego napiecia.
Powodzenia

Offline Michal_C

  • JCP Art - Master
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.357
  • Moja obecna
Odp: Zarowki stopu - co dwa tygodnie nowa?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2011, 08:23:39 am »
 :-V
Nigdy nie widzialem, by ktorakolwiek zarowka byla spalona. I dziury chyba maja wplyw na to wszystko z tego co zauwazylem;) Dzieki, dam znac czy sa postepy.
IF IGNORANCE IS BLISS, WHY AREN'T THERE MORE HAPPY PEOPLE?

booschmen

  • Gość
Odp: Zarowki stopu - co dwa tygodnie nowa?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2011, 09:41:29 am »
W razie gdybys byl z okolic Krakowa to zawsze moge pomoc.

Offline Michal_C

  • JCP Art - Master
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.357
  • Moja obecna
Odp: Zarowki stopu - co dwa tygodnie nowa?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2011, 19:22:58 pm »
Akurat mam troche daleko do Krakowa, jakies 1700km. Ale posprawdzalem caly korpus z lampami gdy nie dzialalo akurat, i chyba wina wtyczki calej. Ktos poleci jakas paste przewodzaca by poprawic styki>?
IF IGNORANCE IS BLISS, WHY AREN'T THERE MORE HAPPY PEOPLE?

booschmen

  • Gość
Odp: Zarowki stopu - co dwa tygodnie nowa?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2011, 21:11:03 pm »
Pasta z dodatkiem miedzi najlepiej w sprayu bodajrze Firma "wurth" ale mysle ze nie maja tego jako jedyni bo sa dosc drodzy;p

TYGRYS3

  • Gość
Odp: Zarowki stopu - co dwa tygodnie nowa?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 21, 2011, 13:36:38 pm »