Autor Wątek: dziwna dziura w karoserii (widoczna po otwarciu tylnych drzwi kierowcy)  (Przeczytany 3179 razy)

ktr

  • Gość
Słuchajcie, wczoraj odkryłem dziwną rzecz. Ta rzecz to otwór (potocznie zwany dziurą) o równym kształcie, więc naborowana a nie powstała przypadkowo. Widać ją na karoserii, gdy otworzę tylne drzwi po stronie kierowcy, znajduje się ona mniej więcej na wysokości zamka, a konkretniej tego bolca na karoserii, który wchodzi w zamek.

O dziwo sprawa nie jest symetryczna, czyli gdy otworzę tylne drzwi po stronie pasażera to nie ma nic takiego.

Czy ktoś spotkał sie z taką dziurą? Jeśli sprawa jest zbyt enigmatyczna to mogę w weekend załączyć fotkę.

BRAWET

  • Gość
Odp: dziwna dziura w karoserii (widoczna po otwarciu tylnych drzwi kierowcy)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 23, 2011, 10:45:48 am »
Jest to po obu stronach.

TYGRYS3

  • Gość
Odp: dziwna dziura w karoserii (widoczna po otwarciu tylnych drzwi kierowcy)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2011, 13:09:10 pm »
BRAWET ,gdybyś mógł załączyć fotki i wyjaśnić po co są te "dziury "  :-thank

ktr

  • Gość
Odp: dziwna dziura w karoserii (widoczna po otwarciu tylnych drzwi kierowcy)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2011, 15:25:46 pm »
Ja mam tylko po jednej stronie taką dziurę - tył od strony kierowcy. Więc jakie 2? I po co to jest? Nigdy czegoś podobnego nie widziałem...

Offline natas1

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: dziwna dziura w karoserii (widoczna po otwarciu tylnych drzwi kierowcy)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 27, 2011, 18:34:33 pm »
Witam
Czy chodzi Wam o tą dziurę? (zdjęcie), Jeśli tak. To ona powinna być zatkana taką gumową uszczelką (mam ją po obu stronach), tak jak u mnie. Po stronie drzwi jest taki bolec i on tam się chowa, gdyby nie było uszczelki tylko blacha istniałoby prawdopodobieństwo obicia karoserii. Pozdrawiam
X-Type 2.0D 2005

ktr

  • Gość
Odp: dziwna dziura w karoserii (widoczna po otwarciu tylnych drzwi kierowcy)
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2011, 09:29:28 am »
Nie, to nie o to chodzi. Muszę zrobić fotkę i wrzucę na forum.