Autor Wątek: Głośniki XJ40  (Przeczytany 2893 razy)

LEON

  • Gość
Głośniki XJ40
« dnia: Maj 09, 2011, 09:51:03 am »
Chciałbym wymienić głosniki basowe pod tylna kanapą. Jag. xj40 91r.    Jakiej  srednicy są głośniki   i jak się do tego zabrać?

LEON

  • Gość
Odp: Głośniki XJ40
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2011, 21:33:08 pm »
Czy system audio w xj40 91r. posiada zwrotnice do głośników?

LEON

  • Gość
Odp: Głośniki XJ40
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2011, 23:45:20 pm »
Czy ktoś się na tym zna? może ktoś z was wymieniał takie głosniki? :-help

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Głośniki XJ40
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2011, 23:52:37 pm »
hej, xj 40 nie ma "subwoofer", glosniki tylne maja 10 cm. jezeli chcesz cos zmienic z "dobrym basem" to trzeba przerobic.

grochu27350

  • Gość
Odp: Głośniki XJ40
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2011, 22:17:39 pm »
No siema  :-wings przeżyłem temat. zanużasz sie pod kanape , odkręcasz maskownice głośników ,poczym wyciągasz stare wkładasz nowe i już gotowe. Zwróc uwage na wartość rezystancji u mnie były 6 ohm i takie głóśniki znalazłem w hurtowni rtv z zestawu kina domowego najważniejsze żeby pasowałaciśrednica.  :-za

skura_radom

  • Gość
Odp: Głośniki XJ40
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2011, 22:42:28 pm »
No siema  :-wings przeżyłem temat. zanużasz sie pod kanape , odkręcasz maskownice głośników ,poczym wyciągasz stare wkładasz nowe i już gotowe. Zwróc uwage na wartość rezystancji u mnie były 6 ohm i takie głóśniki znalazłem w hurtowni rtv z zestawu kina domowego najważniejsze żeby pasowałaciśrednica.  :-za

Jak to ladnie brzmi:p takie proste sie wydaje.. ja tez po kupnie Jaga chcialem sie dobrac do glosnikow..wszystkich.. powymieniac na RDS R6A bo takie mialem w poprzednim samochodzie i niestety sprzedalem je w nim:/ no ale mniejsza o to..
glosniki pod kanapa to kaaaaaatorga, nie wiem jak to mozliwe ale te co sa u mnie sa seryjne,bass daja naprawde dobry a jedyne co zrobilem w audio to "wyciagnalem" glosniki wysokotonowe na deske rozdzielcza(280zl kpl) i to jedyne co mozna zrobic moim zdaniem z audio w tym modelu,
 aha no i ja mam jeszcze instalacje pod wzmaka i glosnik dobagaznika. ale to juz kwestia gustu:p