Autor Wątek: podkarpackie, małopolskie szukam warsztatu.  (Przeczytany 3431 razy)

Offline TxT

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
podkarpackie, małopolskie szukam warsztatu.
« dnia: Maj 08, 2011, 10:58:32 am »
szukam porzadnego warsztatu ktory by mi zdiagnozowal problemy ze skrzynia i silnikiem w jaguarze xjr-6

booschmen

  • Gość
Odp: podkarpackie, małopolskie szukam warsztatu.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2011, 12:45:19 pm »
Ja znalazlem ostatnio mechanika w Krakowie, moze nie ma on warsztatu przypominajacego ASO ale to mlody chlopak ktory mozna powiedziec uzdrawia mi kotka w blaszanym garazu i pomimo braku techhnologi z kosmosu chlopak sie stara i cos potrafi, i co najwazniejsze nie robi na (odpier.....sie) mowi ze jesli cos ma byc dobrze zrobione to tak ma byc. Jesli wychodza jakies problemy to zaraz znajduje rozwiazanie u mnie np wyszedl problem z uszczelka pod glowice a on znalazl goscia ktory taka uszczelke jest w stanie dorobic i to taniej niz w ASO malo tego cene jaka powiedzial za jej wymiane przeszla moje najsmielsze oczekiwania (450zl) zapytalem czy nie malo jak zobaczylem ile tam roboty (on sam robil to pierwszy raz w jaguarze) to powiedzial ze moze troche tak ale ze raz powiedziana cena sie nie zmienia :-R Takze w tym tygodniu powinienem odebrac moje zwierzatko od weterynarza to opisze dokladnie jak sie spisal z naprawa.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: podkarpackie, małopolskie szukam warsztatu.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 14, 2011, 12:54:43 pm »
No to podaj konkretnych namiarow :-za

co do ceny dorobionej uszczelki - orygynalna uszczelka posiada metalowej zmocnienie, dorobiona zapewnie
jest homogona z jednego materialu, wiec nie sztuka ze ona jest tansza.

booschmen

  • Gość
Odp: podkarpackie, małopolskie szukam warsztatu.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2011, 22:46:04 pm »
Jutro moj mechanik ja odbiera to bede ja widziec na wlasne oczy. Remont glowicy wyszedl 700zl (szlif i to w niektorych miejscach 0,87mm, nowe gniazda zaworowe, dwa nowe zawory, wszystkie zawory szlifowane, szlifowane pestki popychaczy, itd) za wymiane tej glowicy i naprawe rozrzadu mechanik doliczyl do tych 450zl jeszcze 250zl wiec mozna powiedziec ze chyba za darmo robi. A i jeszcze udalo mi sie znalezc cos takiego jak dane serwisowe do x300, jesli komus bedzie potrzeba to bede je miec w przyszlym tygodniu. Wiec zawsze pomoge.

booschmen

  • Gość
Odp: podkarpackie, małopolskie szukam warsztatu.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2011, 23:39:01 pm »
Odnosnie mechanika, robi wolno ale bardzo dokladnie jesli cos mu nie idzie to idzie sie przejsc i wraxa na spokojnie do pracy co mnie bardzo cieszy nie robi w nerwach a naklal sie przy moim kocie co niemiara;/ Co do jego pracy nie mam zastrzezen wszystko chodzi jak w zegarku oprocz tego ze popsul sie baczek od utrzymanai cisnienia w listwie ale to juz inna sprawa i jest juz wszystko ok takze polecam jego numer to 796990010 i jest on z Krakowa.

3style

  • Gość
Odp: podkarpackie, małopolskie szukam warsztatu.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 18, 2012, 13:37:28 pm »
Pisałem już w jednym wątku o tym ale podam namiary: Misiek Garage Zabierzów i Caira w Borku Fałęckim.

Michał K

  • Gość
Odp: podkarpackie, małopolskie szukam warsztatu.
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 24, 2012, 18:01:30 pm »
Chiałbym bardzo podziękować za serwis mojego xkr cabrio ( 2001)  GTS serwis w Krakowie przy ul Barskiej.
Zgłosiłem sie do nich gdyż mój Jag cierpiał na nierównościał a ja razem z nim. Wydawało sie że zaraz się rozleci.
Kilka serwisów nie mogło sobie z tym problemem poradzić jednocześnie nie zgłaszając żadnych uwag co do stanu samochodu. Wymieniono wiekszość el zawieszenie i nic. Test amortyzatorów trzykrotnie powtarzany w różnych miejscach dawał wyniki powyżej 70%.
Na barskiej rozebrano samochód szukając jakich pęknięć itp . Nic powaznego nie znaleziono, poprawiono jakiś spaw.
Ale Pan Sylwester z serwisu się nie poddawał...
Okazało się że jednak przyczyną były amortuzatory . Zbyt twarde jak na cabrio i polskie drogi .
Za moją zgoda zostały zamienione na te z xk8 ( razem ze sprężynami ).
I wszystko się zmieniło. Wreszcie mogę się cieszyć w pełni z mojego xkr.
Przy okazji usunięto kilka drobnych usterek.

Polecam , gdyż nie boją się wyzwań i dają sobie swietnie rade.