Autor Wątek: zmieniarka  (Przeczytany 2679 razy)

tomek8981

  • Gość
zmieniarka
« dnia: Kwiecień 17, 2011, 22:27:32 pm »
witam znalazlem cos takiego w bagazniku :) nie jest to czasem instalacja do zmieniarki? jesli tak to jak wyglada sprawa dokupienia jej i zamontowania? wystarczy podpiac kabelki czy nie ma tak latwo? (radio podstawowe)
pozdrawiam

robertth

  • Gość
Odp: zmieniarka
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2011, 22:34:48 pm »
X-type ma poprowadzoną instalację do zmieniarki. Światłowody i zasilanie  ;)

1. nie ma tak łatwo, u mnie oryginalnie nie było zmieniarki i trzeba było radio odblokować, nie zrobi Ci to każdy
2. zmieniarkę trzeba do czegoś przymocować (miałem oryginał z innego) ;), są też śruby do mocowania uchwytów zmieniarki razem z czytnikiem płyty nawigacji
3. tapicerka lewa do zmiany, inna jest też półka nad zapasem (można przyciąć), inna osłona z tworzywa sztucznego nad wnęką na koło (krótsza)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2011, 22:43:51 pm wysłana przez robertth »

zadek07

  • Gość
Odp: zmieniarka
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2011, 22:48:01 pm »
Kolego mam wszystko czego potrzebujesz do instalcji zmieniearki. czyli tak radio odblokowane na CD, kable od radia do bagaznika, zmieniarke z uchwytem, i wygluszenie plastikowe do bagaznika na zmieniarke. to co masz na zdjeciu to wtyczka od modulu telefonu

tomek8981

  • Gość
Odp: zmieniarka
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2011, 23:03:22 pm »
zadek07 a ile taka przyjemnosc by u Ciebie kosztowala?
mam jeszcze jedno pytanie jak wyjac radio (widzialem na zdjeciach dla manuala u mnie jest automat) oraz jak zdemontowac oswietlenie kabiny na sile czy jakims sposobem (zdejnowany jest caly duzy plastik czy tylko tak jak dla tylnej kanapy ten plastik zaraz przy zarowkach)
pytania moze i smieszne ale auto mam od ok 2 tygodni i wole nic nie polamac :)
pozdrawiam

zadek07

  • Gość
Odp: zmieniarka
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2011, 20:31:45 pm »
Wyslalem ci wiadomosc na priva