Autor Wątek: czujnik stukowy  (Przeczytany 3525 razy)

sting86

  • Gość
czujnik stukowy
« dnia: Kwiecień 12, 2011, 17:10:58 pm »
Witam

panowie mam problem. nie mam pojęcia gdzie znajduje się czujnik STUKOWY w x-typie 3.0
Komputer pokazał błąd stuku tj P0333. Mechanik mi powiedział ze mógł się wypiąć albo szlak go trafił, ale najpierw trzeba go znaleźć.

pomocy!!! :-help :- pojecia

sting86

  • Gość
Odp: czujnik stukowy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2011, 18:14:31 pm »
i jeszcze mam pytanko odnośnie. potrzebuje uszczelki pod pokrywy zaworów i pod kolektor ssący. macie jakieś kontakty do jakiś sklepów internetowych cz coś takiego. ciężko coś takiego znaleźć,

zadek07

  • Gość
Odp: czujnik stukowy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2011, 18:49:48 pm »
niestety ale musze cie bardzo zmartwic, trzeba tak zrzucic kolektor ssacy, odkrecic listwe wtryskowa i tam jest ten piekielny czujnik. Chyba ze to nie ten ale na 90% wygladal jak stukowy

sting86

  • Gość
Odp: czujnik stukowy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2011, 19:11:31 pm »
no to mnie nie ucieszyłeś. i tak muszę zdjąć kolektor bo mam do wymiany uszczelki pod pokrywami zaworów. pojawia mi się olej na świecach. wiesz gdzie można kupić te uszczelki. nie wszędzie można je kupić.

rodger

  • Gość
Odp: czujnik stukowy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2011, 20:51:53 pm »
Pogrzeb tu,( http://www.britishparts.co.uk/.sc/ms/cat/Jaguar%20S%20Type ) jak nie znajdziesz do xksa to szukaj w esie, to jest to samo, różnica może być na prawy albo lewy blank. Szczerze nie wiem doktoratu z tego nie robiłem, ale jak się już z tym uporasz to napisz co jak gdzie kiedy, bo mnie tez się poci.

zadek07

  • Gość
Odp: czujnik stukowy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 12, 2011, 22:52:56 pm »
W serwisie za ta mala uszczleke wokol swiec chca cos kolo 90zl!!! Kupilem dobry silikon  Victorn reinz i juz nie mam oleju w swiecach, polecam zrobic to samo, chyba ze masz kase ale dla mnie to lekka przesada 90zl ,a zewnetrzna ta duza przednia kosztuje cos kolo 80zl a tylna chyba 40zl. Nie wiem skad oni maja takie rozbieznosci w cenach

sting86

  • Gość
Odp: czujnik stukowy
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 23, 2011, 23:55:15 pm »
pomogła wymiana czujnika